Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Yerden ısıtma parke şiltesi, Yerden ısıtma şiltesi, Parke altı aliminyum folyolu şilte

Yerden Isıtma Parke Şiltesi (Özel)

İnşaat sektöründe giderek yaygınlaşan yerden ısıtma sistemleri, uzun yıllar boyunca konforlu bir kullanım avantajı sunar. Özellikle birinci sınıf kalitedeki malzemeler kullanılarak yapılan alttan ısıtma sistemleri sayesinde evdeki ısı dağıtımı verimli seviyeye ulaşabilir. Bu tür yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan ekipmanlar arasında önemli olan parçalardan biri de şiltedir. Yerden ısıtma şiltesi sayesinde ısının zeminde daha verimli bir şekilde dağıtılması sağlanır. Böylelikle evin her bölgesinde düşük yakıt tüketimi ile maksimum sıcaklık avantajı elde edilebilir. 

Bu alanda birinci sınıf kalitede malzemeleri satışa sunan firmamızda en çok satılan ekipmanlar arasında yerden ısıtma şiltesi vardır. En kaliteli alüminyumdan üretilen bu şilteler alttan ısıtma sistemlerinde oldukça önemli bir işleve sahiptir. Yerden ısıtma sistemlerinde mutlaka bulunması gereken ekipmanları en uygun fiyat seçenekleri ile firmamızdan satın alabilirsiniz. Başka bir yerde bulamayacağınız fiyatlarla yerden ısıtma parke şiltesi satın almak istediğinizde Isı Enerji firmamızın güvenilir hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

En Kaliteli Yerden Isıtma Ekipmanları

Son yıllarda giderek tercih sebebi olan yerden ısıtma sistemleri, evin daha konforlu ve verimli bir yaşam alanına dönmesini sağlar. Kalorifer boruları ve petekleri olmadan ev içinde geniş bir yaşam alanı vaat eden bu sistem, aynı zamanda yakıt maliyetlerinde de tasarruf etmenize yardımcıdır. Bu nedenle pek çok binada tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinde kaliteli ekipman ve malzeme seçmek çok önemlidir. Firmamız bu sektörde uzun yıllar boyunca kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmasıyla adından sık sık söz ettirmektedir. Şirketimizin en çok satan ürünleri arasında yerden ısıtma ekipmanları ve parkelerle birebir uyumlu ısıtma şilteleri yer almaktadır. Bütçenize en uygun koşullarda uzun yıllar boyunca masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz yerden ısıtma ekipmanlarını şirketimizden satın alabilirsiniz.

Alüminyum Folyolu Yerden Isıtma Şiltesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Yerden ısıtma ekipmanları arasında yerden ısıtma şiltesinin önemi büyüktür. Özellikle ısı dağıtımını maksimum seviyeye çıkarmak ve düşük enerji ihtiyacıyla ideal sıcaklık yaymak için alüminyum folyolu şilteler seçilmelidir. Yerden ısıtma laminant şiltesi, birinci sınıf kalitedeki alüminyum materyalinden üretildiğinde şap üzerine parke yapılırken kullanılır. Parkenin altında ısı transferini maksimum seviyede tutan bu şilteler, yüzeydeki her bir yere ısının ideal biçimde yayılmasını destekler. 

Alüminyum Folyolu Yerden Isıtma Parke Altı Şilte, Yerden Isıtma Şilte Fiyatları, Yerden Isıtma Parke Altı Malzeme

Yerden ısıtma sistemine sahip binalarda, laminant veya lamine parke zemin için özel olarak tasarlanan ekipmana, yerden ısıtma şiltesi adı verilir. Bu sistem, ortalama 2mm şilte ve alüminyum folyodan oluşur. Ayrıca nem bariyeri kurulduğu zaman yerden ısıtma sistemi uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan yüksek verimlilikte kullanılabilir. Alüminyum folyonun delinmesi sonrasında nem bariyerinin deliksiz bir şekilde yapıştırılması zemindeki ısıyı hapsederek verimli ısınma imkanı sunar. Bu tür özellikleri sayesinde yerden ısıtma sistemlerinde alüminyum folyolu parke şiltesi tercih edilir.

Alüminyum Folyolu Yerden Isıtma Özel Şiltenin Faydaları Nelerdir?

Türkiye’nin dört bir yanına güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet sunan Isı Enerji firmamızda yerden ısıtma ekipmanları satışına büyük ilgi duyulmaktadır. Bu ekipmanlar arasında yerden ısıtma özel şiltesi, alüminyum folyo tasarımı sayesinde çok işlevsel özelliklere sahiptir. Isının verimli biçimde yayılmasının yanı sıra gürültü engelleyici özelliği olduğu için bu şilteler tercih edilebilir. Alüminyum folyolu yerden ısıtma şiltesi faydaları şunlardır:

  • Yerden ısıtma sisteminin verimli bir şekilde ısı yaymasını sağlar.
  • Sıcaklık zeminin her köşesine ideal biçimde yayılır. 
  • Yakıt masraflarını düşürdüğü için tasarruflu ve ekonomik bir üründür. 
  • Mekan içerisinde ayak seslerini azaltır. 
  • Nem ve rutubete karşı parkeleri korur. 
  • Alt katlara ses gitmesini önler. 
  • Dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyunca masrafsız biçimde kullanılabilir. 

Birinci sınıf kalitedeki alüminyumdan üretilen folyolu yerden ısıtma şiltelerine sahip olmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde adından sık sık söz ettiren şirketimizde, her ihtiyaca hitap eden alüminyum folyolu yerden ısıtma şilteleri vardır. Farklı ebatlarda ve kullanışlı modellerde bu ekipmanları satın almak istediğinizde en doğru adrestesiniz. Yerden ısıtma sistemi kullanılan binalarda, parkelerin altına serilen alüminyum folyolu şilteleri uygun fiyatlarla satın almak artık çok daha kolay. Hemen firmamızın kurumsal web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ihtiyaçlarınıza en uygun alüminyum folyolu parke altı şilteleri satın alabilirsiniz.

Alüminyum Folyolu Yerden Isıtma Özel Şilte Satışı

Hem laminant hem de lamine parke altına uygulanabilen bu şilteler son derece kullanışlıdır. Binalarda yerden ısıtma sisteminde mutlaka kaliteli malzemeden üretilmiş alüminyum folyolu yerden ısıtma özel şilteleri tercih edilmelidir. Bu sistem alüminyum folyonun delinmesinden sonra üzerine nem bariyerinin deliksiz şekilde yapıştırılması şeklinde kolaylıkla kurulabilir. Binalarda yerden ısıtma sisteminin zamanla meydana getirebileceği nem ve rutubet gibi sorunlara karşı son derece etkilidir. Nemli ortamda hızla üreyen bakterilere engel olan özel şilteleri firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden satın alabilirsiniz. Parke altı yerden ısıtma şiltesi arayanlar bütçelerine göre en kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlara firmamızın geniş ürün yelpazesinden ulaşabilirler.

Binaların yerden ısıtma sisteminde kullanılan şilteler, parke altında alüminyum folyolu yapısı sayesinde ısının hapsolmasını sağlar. Bu sayede en düşük gaz faturalarıyla soğuk kış aylarını geçirmek isteyenler, parke altı şilte seçiminde firmamızı tercih edebilirler. Kurulduğu günden beri Türkiye’nin dört bir yanına güvenilir hizmet sunan şirketimizde her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla en kaliteli yerden ısıtma şiltesine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Parke Altı Delikli Alüminyum Folyolu Şilte Fiyatları

Alüminyum Folyolu Yerden Isıtma Özel Şilte Fiyatları Ne Kadar?

Alüminyum folyo tasarımı sayesinde yerden ısıtma şiltesinin ısı transferini en ideal biçimde yayması mümkündür. Bununla birlikte yerden ısıtma sistemlerinde şilteler, hem laminant hem de lamine parke modellerinin altında sorunsuz biçimde montaj edilebilir. Bu sayede evde konforlu bir yaşam alanı oluşurken, yakıt tasarrufu yaparak ekonomik bir ısınma verimliliği elde edilebilir. 

Yerden ısıtma şilte fiyatları, ekipmanın boyutlarına ve mm cinsinden kalınlık modeline göre farklılık gösterebilir. Yerden ısıtma sisteminde ısıtma boruları ve parke seçiminize göre en ideal şilte modelini yine her zaman olduğu gibi firmamızda bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren şirketimizde her ihtiyaca yönelik yerden ısıtma sisteminde kullanılan ekipmanlar satılmaktadır. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla yerden ısıtma alüminyum folyolu delikli şilte satın almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Başa dön