Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Fraenkische Kollektör, Fraenkische Kollektör Satışı, Fraenkische Manifold

Fraenkische Kollektör

Türkiye’de giderek popülerlik kazanan yerden ısıtma sistemlerinde en önemli ekipmanların başında kollektör gelir. Sıcak suyun, tüm ısıtma sisteminde istenen ayarda ve debide iletilmesini sağlayan bu parçanın kalitesi, yerden ısıtmanın kalitesini belirler. Dolayısıyla villalarda, konutlarda, binalarda sık sık kullanılmaya başlanan yerden ısıtma sistemlerinin kurulumunda kollektör marka ve kalitesine önem verilmelidir. Bu sektörde uzun yıllar boyunca profesyonel kalitede ürünler ortaya koyan Fraenkische, üstün Alman teknolojisini yerden ısıtma sistemine uyarlamaktadır. Isı Enerji firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde her yerden ısıtma sistemine birebir uyumlu Fraenkische kollektör çeşitleri bulunmaktadır. 

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir hizmet sunan firmamızda Fraenkische marka kollektör satışı devam etmektedir. Binalarda kullanılan yerden ısıtma sisteminin, uzun yıllar boyunca masrafsız bir şekilde kullanılmasını istiyorsanız bu ekipmanı seçmeniz tavsiye edilir. Yerden ısıtma sisteminin kurulumunda tecrübeli olan ustalar, sistemin adeta bel kemiği sayılan kollektör seçiminde Fraenkische markasına güvenmektedir. Garantili ve Alman mühendisliği güvencesiyle hazırlanan Fraenkische marka tüm kollektör modellerine firmamızdan en uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Fraenkische Kollektör Nedir?

Kollektör, yerden ısıtma sisteminde sıcak su borularına gönderilecek olan suyun ayarlandığı çok sayıda boruya su ileten bir parçadır. Yerden ısıtma sistemlerinde sulu mekanizmalar tercih edilirse su boruları, elektrikli yerden ısıtma varsa elektrik kabloları kullanılır. Bu ekipmanlar sayesinde sıcaklık, tüm zemine eşit miktarda yayıldığı için az enerji maliyeti ile yüksek verimlilik elde edilebilir. Yerden ısıtma sisteminde zemine döşenen ve oldukça komplike yapıya sahip olan bu parçaların kontrolünde kollektör malzemesi kullanılır. Kollektör boruların bir arada toplanmasını sağlayarak ana dağıtıcı görevini üstlenir. 

Türkiye’de yerden ısıtma sistemlerinde Alman güvencesi ile üretilen Fraenkische çelik kollektör tercih edilir. Çünkü bu parça yerden ısıtma sisteminin en önemli elemanlarından biri olarak sistemin hem işleyişini sağlar hem de arıza çıkarmasını önler. Kaliteli malzemeden üretilen Fraenkische markalı kollektör modellerinde birinci sınıf paslanmaz çelik materyal vardır. Bununla birlikte yerden ısıtma sisteminde kullanılacak boru sayısına ve zeminin genişliğine göre farklı ebatlarda Fraenkische kollektör ağızları bulunmaktadır. İhtiyacınız olan en kaliteli yerden ısıtma sistemi parçalarına Isı Enerji firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle anında sahip olabilirsiniz. 

Fraenkische Kollektör Çeşitleri Nelerdir?

Almanya’da üretim yapan ve uzun süren mühendislik çalışmalarının bir ürünü olan Fraenkische kollektör, son derece kullanışlı ve kalitelidir. Üstelik Fraenkische kollektör çeşitleri arasında farklı malzemeden üretilen modeller bulunmasının yanı sıra bu sistem debi ayarlı olarak imal edilir. Yani yerden ısıtma sisteminde zemine basılacak suyun debisini Fraenkische kollektör üzerinden kontrol etme imkanınız vardır. Yerden ısıtma sistemleri üreticisi markalar arasında Fraenkische’nin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri de debi ayarına olanak tanımasıdır. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Fraenkische debi ayarlı kollektör, uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanım imkanı verdiği için son derece değerlidir.

Fraenkische Yerden Isıtma Kollektör Fiyatları, Fraenkische Kollektör Ağızları, Fraenkische Marka Kollektör Fiyatları

Binalarda kullanılan yerden ısıtma sistemlerinde Fraenkische markalı kollektör modellerinin uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu bilinir. Birinci sınıf kalitedeki çelikten üretilen bu malzemeler, asla paslanmaz ve kireçlenme yapmaz. Bu sayede uzun yıllar boyunca yerden ısıtma sisteminin tıpkı ilk günkü gibi sorunsuz biçimde çalışmasına yardımcı olur. Türkiye’nin dört bir yanındaki binalarda uygulanan yerden ısıtma sistemleri için kollektör arayanlar Isı Enerji firmamızı tercih edebilirler. Şirketimizin geniş ürün yelpazesi içinde her kullanım ihtiyacına hitap eden Fraenkische kollektör modelleri bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken şirketimizin kurumsal web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak Fraenkische kollektör siparişi vermektir. 

Fraenkische Kollektör Nasıl Çalışır?

Yerden ısıtma sistemlerinin en önemli parçalarının başında gelen kollektör seçiminde masraftan kaçınmamanız tavsiye edilir. Bir kez kullanacağınız bu sistemlerin kalitesi ve ileride sorun çıkarmaması maliyet konusunda kafanızı karıştırmamalıdır. En çok tercih edilen Fraenkische kollektör çalışma sistemi de son derece pratiktir. Tüm yerden ısıtma sistemlerine uyumlu olarak çalışabilen Fraenkische debi göstergeli kollektör özellikleri ve çalışma prensibi şu şekildedir:

 • Yerden ısıtma sisteminde, zeminde kullanılacak su borularının adedine göre Fraenkische kollektör seçilmelidir. 
 • Bu parça küçük kesitli birkaç borudan gelen sıcak veya soğuk suyun toplandığı yekpare borudur. 
 • Yerden ısıtma sisteminde dağıtım yapan ve geniş alana yayılan tüm borular Fraenkische kollektörde toplanır. 
 • Fraenkische kollektör, paslanmaz çelikten üretildiği gibi çok sayıda küçük çaplı borunun tek bir yerde toplandığı büyük çaplı girişe sahiptir. 
 • Fraenkische kollektör, yerden ısıtma sisteminin genişliğine ve zemin koşullarına göre farklı modellerde seçilebilir. 
 • Sistemin dört bir yanına ulaşan küçük çaplı borularda debi kontrollü su dağıtımı yapma görevini üstlenir. 

Görüldüğü üzere üstün Alman teknolojisi ve mühendisliği ile üretilen Fraenkische markalı kollektörler, piyasadaki en kaliteli yerden ısıtma sistemi elemanlarıdır. Bu ürünlere, birebir orijinal ve garantili olarak sahip olmak isteyenler ithalat yapan Isı Enerji firmamızı tercih edebilir. Böylelikle ülkemizde giderek yaygınlaşan yerden ısıtma sistemleri, kullanıcılar için daha konforlu ve masrafsız bir hale gelmiş olur.

Fraenkische Kollektör Faydaları Nelerdir?

Yerden ısıtma sektöründe adından sık sık söz ettiren Fraenkische markalı kollektör ekipmanları son derece işlevsel özelliklere sahiptir. Kireç tutmayan ve paslanmayan yapısıyla Fraenkische kollektör modellerini uzun yıllar boyunca yerden ısıtma sisteminde sorunsuz bir şekilde kullanmak mümkündür. Bütçenize en uygun fiyat seçenekleri ile satın alacağınız Fraenkische kollektör modellerinin sağladığı avantajlardan bazıları şunlardır:

Fraenkische Çelik Paslanmaz Kollektör, Fraenkische Marka Paslanmaz Kollektör, Fraenkische Alman Kollektör, Fraenkische Kollektör Satışı

 • Yerden ısıtma sistemine tek bir kolondan çok sayıda küçük boruya çıkış yaptırır.
 • Yerden ısıtma sisteminde kireç tutmadığı için boruların tıkanma sorununu önler. 
 • Uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanılabilir. 
 • Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretildiği için kireç tutmaz. 
 • Diğer kollektör modellerinin aksine debi ayarına sahiptir. 
 • Yerden ısıtma sisteminde aktarılan suyun debi ayarını yapması sayesinde ekonomik ve yüksek verimlilik sunar. 
 • Tesisatın tüm bölgesine istenen miktarda sıcaklık verir. 
 • Garantili olduğu için herhangi bir sorun yaşanması durumunda probleminiz kısa sürede çözülür. 

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamızı tercih ederek siz de son derece kaliteli Fraenkische markalı kollektörlere sahip olabilirsiniz. Günümüzde her yerden ısıtma sisteminde mutlaka bir adet bulunması gereken Fraenkische kollektör siparişi vermek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Hemen firmamızın kurumsal web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak kaliteli ve kireç tutmayan Fraenkische kollektörlere sahip olabilirsiniz. 

Fraenkische Kollektör Satışı

Türkiye çapında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Isı Enerji firmamızda, ithal yerden ısıtma sistemi ekipmanlarının satışı yapılmaktadır. Yerden ısıtma sistemlerinin konforlu, masrafsız ve güvenilir olması için gerekli ne varsa şirketimizin geniş ürün kategorisinde mevcuttur. Fraenkische kollektör satış işlemleri konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamak için kurumsal hizmet veren firmamızı seçebilirsiniz. Bu sayede yerden ısıtma sisteminize birebir uyumlu ve kaliteli ekipmanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Son yıllarda inşaat sektöründe giderek hız kazanan yerden ısıtma sistemlerinin ekonomik ve verimli olması için kollektör kalitesine dikkat edilmelidir. Ayrıca bir kere satın alacağınız bu parçanın uzun yıllar boyunca masraf çıkarmamasını isteyebilirsiniz. İşte bu yüzden Fraenkische kollektör fiyatları konusunda bulabileceğiniz en kaliteli hizmetlere bizimle ulaşabilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak ekipmanlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizleri şimdiden tercih eden değerli müşteri kitlemize teşekkür ederiz…

Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Başa dön