Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Vesbo Yerden Isıtma Borusu, Vesbo alttan ısıtma borusu, Vesbo zeminden ısıtma, Vesbo pex-b yerden ısıtma borusu, Vesbo ısıtma borusu fiyatları

Vesbo Yerden Isıtma Borusu

Yerden ısıtma sistemlerinde oldukça tercih artışı olduğundan ötürü kullanılan ekipmanlar da son kalite olmasına özen gösterilmektedir. Yerden ısıtma döşemelerinde Vesbo yerden ısıtma borusu ekipmanlarını kullanarak her zaman kesintisiz ve kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Sunmakta olduğu rahat kullanılmaya konforlu destek sayesinde sorunsuz çalışma kapasitesine sahiptir. Genel olarak işlem görecek kimyasal içerikli malzemelere yüksek şekillerde dayanıklılık göstermektedir. Bu sebeple çabuk yıpranma veya deforme olma gibi sorunları bulundurmamaktadır. 

Yüksek veya düşük sıcaklık derecelerine dayanıklı olduğundan ötürü sıklıkla tercih edilmektedir. Kolay bir kullanım sunması açısından da döşeme esnasında zorluk yaşatmadan faydalanabilmektedir. İnsan sağlığına herhangi bir tehdit oluşturmayacak yönlerden zararsız olarak kullanıma hazır bir haldedir. Hijyeniktir.

Vesbo Yerden Isıtma Borusu Nedir?

Gelişmekte olan teknoloji çağında polietilen çapraz bağlı (PEX) boru ekipmanları her türlü yerden ısıtma sistem projelerinde sıcak ve soğuk su hatlarında veya mobil tesisatlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Esnek ve ergonomik yapısı sayesinde döşeme aşamalarında zemine uygunluk sağlayarak rahatlıkla işlem görmesi sağlanır.

Vesbo yerden ısıtma borusu Pe- Xb ve Pex-a ve PE-RT olarak üretilmektedir. Maruz kaldığı sürtünme katsayısı oldukça düşük miktarlarda bulunmaktadır. Döşeme işlemleri esnasında birleştirilmesi ve kesilmesi gibi işlemler oldukça kolay şekilde yapılmaktadır. 

Taşınması kolay olduğundan ötürü döşeme yapacak olan ustalara herhangi bir zorluk yaşatmaz. Bu sebeple yerden ısıtma sistemlerinde en çok tercih edilen ekipmanlardan biri olmaktadır. Hemen hemen her firmanın rahatlıkla kullanımına uygun bir halde bulunmaktadır.

Vesbo Yerden Isıtma Pex-b Boru

Yerden ısıtma sistemlerinde her türlü kapalı alan modellerinde otel, spor salonu, hastane, cami, konutlar, iş yeri ve benzeri gibi alanlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Hafif ve çevreci oluşuyla herhangi bir çevre kirliliği yaratmamaktadır. Herhangi bir kireçlenme paslanma veya çürüme gibi reaksiyonlara girmeden deforme oluşturmamaktadır. 

Yerden ısıtma sistemlerinin elektrik voltajlarını koruyarak herhangi bir kaçak veya riskli durum oluşturmamaktadır. Bu sebeplerden ötürü proje sonrası ekipman sayımlarında listeye eklenecek malzemelerin başında gelmektedir. Birçok çeşidi bulunması açısından en çok tercih edilen ekipman çeşitlerinden biri olarak bulunmaktadır. Yüzey tabakası, orta tabaka ve iç tabaka olmak üzere 3 farklı tabakadan oluşmaktadır.

Vesbo Pex-b Yerden Isıtma Borusu, Vesbo PEX-B alttan ısıtma borusu, Vesbo yerden ısıtma sistemleri, Vesbo ısıtma borusu ekipmanları, Vesbo kırmızı ısıtma borusu

Yerden Isıtma Vesbo Fiyatları

Yerden ısıtma sistemlerinin günden güne sıklıkla tercih edilmesinden ötürü en çok merak edilen konulardan birisi de maliyeti olmaktadır. Bu konular için net bir rakam verilememek ile birlikte fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. 

Malzemeler döviz kuruna bağlı olarak ithal edildiğinden ötürü anlık olarak maliyet değişiklikleri yansıyabilmektedir. Bugün alacak olduğunuz fiyat tablosu diğer gün aynı olmayabilecektir. Bu gibi sebeplerden ötürü en doğru ve kesin bilgileri almak açısından hizmet alacak olduğunuz Isı Enerji firmamız ile görüşmeniz yeterli olacaktır. 

Size en net fiyat tablosunu proje çizimine bağlı olarak ekipman sayımının yapılmasından sonra çıkararak aklınızdaki soruları ortadan kaldıracaktır. Kullanılan diğer ekipmanların yanı sıra boru fiyatları da döviz kuruna bağlı olarak farklılaşmaktadır. 

Vesbo Alttan Isıtma Borusu

Evlerinizde veya benzeri alanlarda kullanacak olduğunuz ısıtma sistemlerinin en önemli ekipmanlarından birisi boru olmaktadır. Kullanılan boru çeşidi alacak olduğunuz hizmetin derecesini paralel bir doğruda etkileyecektir. Bu sebepten vesbo alttan ısıtma boru ekipmanlarını tercih ederek her zaman üstün kalitede hizmetler almış olursunuz. 

Kullanım yönünden sizi rahatlatacak ve %100 güvenilir ve garantili çalışmalar elde etmiş olacaksınız. Tamamen insan sağlığına herhangi bir risk oluşturmayacak malzemelerden üretilip döşeme konusunda da zorluk yaşatmamaktadır. Dolayısıyla çok kısa süre içerisinde sistem içerisinde adapte olup işlem görmeye başlayacaktır. 

Vesbo alttan Isıtma borusu sistemlerinde uygulanacak olan yüksek sıcaklıklara dayanıklı bileşenlerden meydana gelmiştir. Herhangi bir koku yapmaz ve standartlara uygun şekilde tasarlanmıştır. Uygulanacak olan sistem içerisinde her türlü ek ve bağlanma modüllerine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır.

Vesbo Zeminden Isıtma Borusu

Birçok alanda sıklıkla kullanılan yerden ısıtma teknolojisi oldukça rağbet görmektedir. Ekipman içerisinde ısıtıcı şilteler, dedektörler, borular ve sensörler gibi çeşitli ekipmanlar bulunmaktadır. Kullanılan boruları vesbo oksijen bariyerli yerden ısıtma olarak seçerek oldukça fayda sağlayabilirsiniz. ,

Vesbo Yerden Isıtma Sistemleri, Vesbo Yerden Isıtma Malzemesi, Vesbo Zeminden Isıtma, Vesbo Boru Sistemleri

Alacak olduğunuz ısı enerjisi her zaman korunaklı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Isıya dayanıklı bir özellik göstermesi açısından herhangi bir yangın riski oluşturma durumunu ortaya çıkarmayacaktır. Esnek bir yapıya sahip olduğundan ötürü taşıma zorluğu çekmeden kullanabilirsiniz. Sistem içerisindeki borular sayesinde uzun ömürlü bir destek sağlayarak avantaj elde edersiniz.

Vesbo Yerden Isıtma PE-RT Boru

Artan teknoloji desteği sayesinde yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan boru modellerinde farklılıklar oluşabilmektedir. Bu farklılıklar uygulanacak olan sistem projelerinin daha faydalı ve avantaj yaratması açısından belirlenmektedir. 

Proje kapsamındaki borularınızı vesbo yerden ısıtma ekipmanları olarak belirleyerek ısıya dayanıklı ve basıncı arttırılmış malzemeleri kullanabilirsiniz. PE – RT açılım olarak ( PE Raised Temperature)’nin kısaltılmış halidir. Her türlü desteği sayesinde insan sağlığını olumsuz etkileyecek durum yaratmamaktadır.

Kangal biçiminde paketleme yapılarak her paketinde 160 mt ölçüsünde yer almaktadır. Tesisat açısından sıkıntı yaratabilecek oksitlenme ve kireçlenme gibi problemlerin önüne geçerek oksijen geçişini tamamen engellemektedir. Bu sayede sistem kapsamındaki tesisatın uzun ömürlü bir hale gelmesini sağlamaktadır. Vesbo pex-b ve PE-RT yerden ısıtma borusu ihtiyaçlarınız için Isı Enerji firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizleri şimdiden tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Vesbo Marka
Başa dön