Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu

Yerden ısıtma sistemleri radyatör sistemlerine göre daha gelişmiş ve konforlu bir yapıya sahip olmasına rağmen, fiziksel olarak devir daim görevini görmektedir. Isı kaynağından gelen sıcak suyu yerden ısıtma sistemi içerisindeki borular aracılığı ile dolaşır ve mekânın eşit ve konforlu bir şekilde ısınmasını sağlamaktadır. Yerden ısıtma sistemlerinde en büyük kritik malzeme tercihinin başında gelen yerden ısıtma borusudur. Fraenkische yerden ısıtma borusu ısıtma sistemlerinde tercih edilerek, düzenli bir tesisat yapısı oluşturmaktadır.

Fraenkische yerden ısıtma sistemleri kombi, ısı pompası, kazan, güneş enerjisi veya katı yakıt kazanı gibi ana ısıtıcılar ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Fraenkische boru herhangi bir ana ısıtıcının sağladığı sıcak suyu zeminde dolaştırarak konforlu ve ekonomik bir ısıtma sağlamaktadır. Sistemin en temel ve önemli malzemesi olan yerden ısıtma borusu tercihinde müşteriler Fraenkische yerden ısıtma borusu tercihinde bulunmaktadır. Yerden ısıtma sistemlerinde İthal malzeme olarak Rehau, Fraenkische, Danfoss ve Wavin pilsa olarak boru markaları Isı Enerji firmamızın stoklarında bulunmaktadır.

Yerden ısıtma firması olarak  Fraenkische alttan ısıtma borusu ve tüm bağlantı ekipmanlarının satışı ve uygulamasını yapıyoruz. Fraenkische markası son yıllarda tanınmış firmaların başında gelmektedir. Firmamız Fraenkische alt bayisi olarak İstanbul ve civar şehirlerde gerçekleştirmiş olduğu malzeme satışı ve uygulama hizmetleri ile yerden ısıtma sektörünün lider markası olmuştur. Fraenkische yerden ısıtma borusunda garantili olması ve kaliteli avantajı bulunmaktadır. Frankische yerden ısıtma borusunda iki tip üretim mevcuttur. Pex-a ve PE-RT Fraenkische zeminden ısıtma borusu hakkında detaylı bilgi almak için ve fiyat öğrenmek için Isı Enerji firmamızı arayabilirsiniz.

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu Özellikleri

Fraenkische yerden ısıtma borusu 5 katmanlı bir yapıya sahip olup 50 yıl garanti kapsamı güvencesindedir. Korozyona uğramaması, aşınmaması için özel olarak üretime sahip olan Fraenkische boru uygun fiyatlı ve kaliteli olduğu için tercih edilmektedir. Fraenkische pex-a yerden ısıtma borusunun ömrü uzun olduğu gibi kendi sistemi ve farklı marka kollektörler ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.  Oksijen bariyerli 5 katmanlı yerden ısıtma borusu denildiği zaman ilk aklımıza gelen borular arasında Fraenkische markası yer almaktadır. Fraenkische zeminden ısıtma boruları hem yerden ısıtmada hemde mobil sistemlerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Yüksek müşteri memnuniyeti, kalite yönünden zengin ve ucuz fiyatlı olmasından dolayı en çok tercih edilen ve yerden ısıtma piyasasında çok araştırılan marka haline gelmiştir. Fraenkische alttan ısıtma boruları 240 metrelik ve 600 metrelik toplar halinde üretilmektedir.

Fraenkische Pex-a Yerden Isıtma Borusu Özellikleri

  •  maks. işletim sıcaklığı: 95°C
  •  maks. işletim basıncı: 6 bar
  •  DIN Certco sertifika no.: 3V308
  • Uygulama sınıfı: 4/5
  •  DIN 4726 uyarınca oksijen bariyer

Fraenkische PE-RT Yerden Isıtma Borusu Özellikleri

  •  maks. işletim sıcaklığı: 70°C
  •  maks. işletim basıncı: 6 bar
  •  DIN Certco sertifika no.: 3V327
  •  DIN 4726 uyarınca oksijen bariyerli

Fraenkische yerden ısıtma markası yerden ısıtma borusu üretiminde çok katmanlı bir özelliğe sahip olmasıyla beraber, ürettiği boruların 50 yıl garantili olması Fraenkische müşterileri tarafından benimsenmektedir. Fraenkische pex-a yerden ısıtma borusu olarak bilinen 95°C’ye dayanıklılığa sahip borular yerden ısıtma sektöründe çoğu mekanik tesisat işi ile uğraşan meslektaşlar ve villa sahipleri için yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Fraenkische Alttan Isıtma Borusu, Fraenkische Yerden Isıtma Boru Fiyatı, Fraenkische Zeminden Isıtma Borusu

Günümüzde sulu yerden ısıtma sistemleri için tercih edilen 16×2,00 veya 17×2,00 mm çaplara sahip olan Fraenkische pex-a boru, destekleyen kollektör yapısı ve rakoru ile uyumlu bir şekilde sorunsuzca çalışmaktadır. Yüksek performanslı çapraz polietilen, oksijen bariyeri ve katmanları ile dayanıklı bir yapıya sahip olmakla birlikte en uzun kullanım ömrüne sahip boruların başında gelmektedir.

Fraenkische Pex-a Boru Özellikleri ve Üretim Yapısı

Yerden ısıtma sistemlerinin temel ve önemli bileşeni olan yerden ısıtma borusu kullanılırken marka tercihine çok dikkat edilmelidir. Özel bir kullanım amacı olan Fraenkische pex-a boru ürünü çapraz bağlı polietilen, orta katmanda bulunan alimünyum ve üst katmanda ise koruma amaçlı üretilen polietilen maddesi bulunmaktadır. Fraenkische alttan ısıtma boruları oksijen bariyerli olup, yerden ısıtma sisteminin çalışma sırasında korozyona uğramaması, aşınmaması, pislik tutmaması için özel olarak üretilmektedir.  Fraenkische pex-a yerden ısıtma borusu hassas, esnek ve uygun fiyatlıdır. Yerden ısıtma borusu döşemesi yaparken Fraenkische pex-a boru ile çok rahat ve hafif bir işçilik sarfiyatı yaşanmaktadır.

Isı Enerji firmamız Fraenkische pex-a borusunun malzeme satışını ve uygulamasını yapmakta olup, müşterilerine en üst kalitede hizmet sunmanın gururu ve kıvancı içerisindedir. Yerden ısıtma uygulamalarında Fraenkische boru olarak 16×2 milimetre boru çapı yoğun olarak kullanılmaktadır. Fraenkische markası adına A’dan Z’ye ihtiyacınız olan yerden ısıtma malzemeleri ve yerden ısıtma borusu için firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fraenkische Yerden Isıtma Borusu Fiyatı

Fraenkische yerden ısıtma borusu fiyatı pex-a ve pe-rt boruya göre değişiklik göstermektedir. Fraenkische alttan ısıtma borusu olarak pex-a’nın fiyatı pe-rt boru fiyatından yüksektir. Pe-rt borunun sıcaklık dayanımı az ve sertliği çok olduğu için fiyatı makuldur. Fraenkische yerden ısıtma borusu satışı yapan Isı Enerji firmamı pex-a ve pe-rt borular stoklarında bulunmaktadır. Müşterilerimizin bütçesine yönelik ithal yerden ısıtma malzemesi satışı yapan firmamız talebe yönelik marka ve model satışı gerçekleştirmektedir.

Isı Enerji firmamız Fraenkische alt bayisi olarak müşterilerine uygun iskontolu fiyatları ile Fraenkische alttan ısıtma borusu satışı yapıyor. Firmamız müşterilerinin projelerine özel olarak yerden ısıtma uygulamasında kullanılacak boru metre hesaplaması yaparak projede kullanılacak tüm malzeme listesini çıkarmaktadır.  Alman kalitesi olarak bilinen ve üretimi almanyada yapılan ve Türkiye’ye ihracatı yapılan ürünleri benimsenmiş ve kalite yönünden büyük projelerde kullanılma açısından fiyat avatajına sahiptir.

Fraenkische Zeminden Isıtma Borusu, Fraenkische Alttan Isıtma Borusu Fiyatları, Garantili Fraenkische Isıtma Borusu, Fraenkische Boru İstanbul

Fraenkische Alttan Isıtma Borusu ve Kalite

Fraenkische yerden ısıtma borusu ve diğer malzemeleri büyük projelerde daha çok kullanılmaktadır. Kullanılmasının büyük amacı fiyat farkından ve kalitesinden dolayı pozitif etki yaratmaktadır. Fraenkische alttan ısıtma borusu üst düzey kaliteye sahip diğer kollektör, rakor ve otomasyon sistemi ile çalıştığı zaman sirkülasyon kalitesi, ısıtma kalitesi ve malzeme ömrü daha uzun bir hale gelmektedir. Fraenkische ısıtma borusu İstanbul Zeytinburnu bölgesinde bulunan Isı Enerji depomuzda yüksek miktarda stoklarımızdadır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayabilir, sipariş verebilirsiniz.

Isı Enerji firmamız Fraenkische pex-a veya pert yerden ısıtma boru satışı noktası olarak yüksek metrajlar için fiyat konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bütçe dostu fiyatlar ve güleryüzlü kurumsal yönetim için firmamız siz değerli müşterilerini ofisine bekliyor. Bizleri şimdiden tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Başa dön