Isı Enerji
Sirkülasyon Pompası

Isı Enerji firması olarak grundfos sirkülasyon pompası satışı gerçekleştiriyoruz. Yüksek verimli pompa çözümleri için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Grundfos Sirkülasyon Pompası
Grundfos Sirkülasyon Pompası
Yüksek Verim

Yüksek VERİM

Grundfos sirkülasyon pompası ile yüksek verim elde edebilirsiniz. Projenize uygun pompa modeli için arayın.

Güvenilir Satış

GÜVENİLİR SATIŞ

Isı Enerji olarak Grundfos sirkülasyon pompası ve diğer ürünlerde güvenilir satış prosedürü. Hemen sipariş verin.

En uygun fiyat

UYGUN FİYAT

Grundfos sirkülasyon pompa çeşitleri için en uygun fiyat teklifi almak için zaman kaybetmeyin. Hemen arayın.

Pompa Çeşitleri

POMPA ÇEŞİTLERİ

Grundfos sirkülasyon pompa model ve çeşitleri için müşterilerimize yönelik ürün katologlarını sunuyoruz.

Grundfos Sirkülasyon Pompası Bilgilendirme

BİLGİLENDİRME

Isı Enerji firmamız tarafınca satışı yapılan Grundfos sirkülasyon pompası için teknik bilgi alabilirsiniz. Grundfos teknil bilgi.

İletişim

İletişim Desteği

Isı Enerji - Grundfos sirkülasyon pompası satış ve bilgi için sizlere mesai saatleri içerisinde telefon desteği sunmaktadır.

Sirkülasyon Pompası - Isı Enerji

Sirkülasyon Pompası Nedir?

Sirkülasyon pompası konut, villa veya diğer projelerde ısıtma, soğutma sistemleri için dolaşan suyun ilerlemesini sağlayan cihazlara verilen isimdir. Sirkülasyon pompaları sıcak ve soğuk su sistemlerinde su sirkülasyonunda gerek duyulmaktadır. Kombi, kazan, boyler, ısı pompası v.b diğer cihazlarda suyun sirkülasyonunda görevlidir. 

Su Sirkülasyon pompası tercihi ısıtma sistemleri açısından büyük bir role sahiptir. Sizde sirkülasyon poması tercihi yapmak ve detaylı bilgi edinmek için Isı Enerji firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Grundfos Sirkülasyon Pompası

Grundfos sirkülasyon pompası kazan, kombi, boyler gibi merkezi ve bireysel ısıtma ve soğutma sistemlerinde su akışı için devir daim işlemlerini sağlamaktadır.  Grundfos frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları 3 hızlı yada tek sirkülasyon pompalarına göre en az %35 enerji tasarrufu sağlamaktadır. Değişken devirli Grundfos sirkülasyon pompaları tesisatta gürültüyü önlemektedir. Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar ve pompanın zarar görmesi engellenir. Değişken debili ısıtma ve soğutma sistemlerinde frekans kontrollü Grundfos sirkülasyon pompaları gereklidir.

Grundfos sirkülasyon pompalarında entegre kontrol sayesine pompa performansı ısıtma sisteminin mevcut ihtiyaçlarına göre ayarlanabilmektedir. Kombi, kazan, boyler sistemlerine bağlı olan yerden ısıtma, radyatör ve diğer ısıtma sistemlerindeki su sirkülasyonunu üst seviyeye verimli bir şekilde çıkarmak için hangi pompa modelinin uygun olduğunu öğrenmek için Isı Enerji firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere teknik bilgi ve Grundfos sirkülasyon pompası fiyatı konusunda yardımcı olan firmamızın satış personelleri siz değerli müşterilerini telefon başında beklemektedir. Güleryüzlü satış personellerimizi hemen arayın, sizlere çözüm ortağı olsunlar…

Grundofs pompaları ticari bina iklimlendirme, basınçlandırma, bölgesel ısıtma, sulama, zemin suyu alma, yüzey suyu alma, su dağıtımı ve atık su taşıma gibi birçok işlevsel görevlere sahiptir. Her model kendi görevinde oldukça başarılıdır. Grundfos marka pompalarının ana merkezi Danimarka’nın orta bölgesinde yer alan Bjerringbro’dadır.

Sirkülasyon Pompası Ne İşe Yarar?

Sirkülasyon pompasının işe yarama sebebi sistemde dolaşan suyun ilerlemesini sağlar. Kazanda ısıtılan suyun, ısı yayıcı cihazlara ulaşması için oluşan dirençlerin üstesinden gelip hareket sağlaması için çok önemli bir görev görür. Su israfı her zaman zarar vermektedir. Sadece ekonomik olarak değil pek çok açıdan zararlı sonuçları oluşabilmektedir. Su israfının önüne geçmek için sirkülasyon pompası güçlü bir cihazdır. Sirkülasyon pompası sayesinde her an sıcak su vardır ve bu nedenle de su israfı yaşanmaz. Sirkülasyon pompası fiyatları oldukça uygundur. Uygun bir şekilde sahip olunan bu cihazlarla enerji ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu cihaz temel olarak tesisattaki suyun devir daimini sağlamaktadır. Sirkülasyon pompaları sayesinde sıcak suya ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda tesisatta sıcak su birikmez. Bu nedenle hem enerji hem de kaynak tasarrufu sağlanmış olmaktadır. Bununla beraber tesisatlarda ihtiyaç duyulduğu zaman da her an sıcak su bulunur. 

Sirkülasyon Pompası Seçimi Nasıl Olmalı? 

Sirkülasyon pompası seçimi yapılırken çok dikkat edilmesi gerekir. Bu cihazı seçerken öncelikle sistemin ne tür bir akışkana maruz kalacağı belirlenmeli ve bakılmalıdır. Ayrıca akışkanın debisi ve basma yüksekliği de önceden hesaplanmalı ve buna göre uygun bir ürün tercih edilerek satın alınmalıdır. Sirkülasyon pompası montaj ve kullanım aşamasında da göz önünde tutulması gereken birtakım hususlar olmaktadır. Öncelikle sirkülasyon pompalarının monte edileceği tesisatın dikkatli bir şekilde temizliğinin yapılmış olması gerekir. 

Bu cihazların montajı sırasında dayanıklı kaliteli contalar kullanmak da hem verimi artıran hem de kullanım ömrünü uzatan önemli faktörlerden biridir. Sirkülasyon pompasının uygun bir elektrik akımına maruz kalması da sağlıklı çalışma için önemli bir konudur.

Kalorifer Sirkülasyon Pompası 

Kombi kış konumunda çalıştırınca ilk önce sirkülasyon pompası devreye girmeye başlar. Devridaim pompası kombinin kış konumunda kalorifer devresinin çalışması için çok önemli parçaların başında gelmektedir. Isıtma sitemleri için devridaim pompası kullanımı sistem için önem arz etmektedir. Sirkülasyon pompaları kalorifer devresi ısıtma sisteminde sıcak su sirkülasyonunda yani ısınan suyun kalorifer peteklerine transferi sağlama görevini yerine getirir. Kombi pompaları kolay arızalanma olmaz ancak bozulduğu zaman kalorifer devresi ısısını yükselterek cihazın arızaya geçmesine sebep olabilmektedir.

Pompa tamiri yapılmadığından arızalanan pompanın yerine yenisi takılarak kombi kalorifer devresinde çalışmasını sağlanır. Sirkülasyon pompasının üretimiyle boru çapları küçüldü daha düşük ısılarda daha fazla verimli ısınma sağlandı. Günümüzde konfor açısından en çok tercih edilen ısıtma sistemi olan sıcak sulu ısınmanın kalbini oluşturan ürün sirkülasyon pompaları gelmektedir.

Sirkülasyon Pompası Fiyatları

Sirkülasyon pompası kendi içimde birçok çeşitliliği ve markaya ayrılmaktadır. Grundfos sirkülasyon pompası sirkülasyon pompası aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Ancak sirkülasyon pompası alırken yüksek kaliteli bir model satın almak iyi bir seçim olacaktır. Kaliteli bir pompa satın almak, ilerideki tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Sirkülasyon pompası fiyatı genel olarak markasına, gücüne ve kalitesine göre değişmektedir. Eski model sirkülasyon pompalarının çoğu durmadan çalıştığı için sürekli elektrik kullanırdı bu yüzden daha pahalıydı. Ek olarak kaliteli ve sağlam bir sirkülasyon pompası suyu günün her saatinde sıcak tutar ve ısıtıcının daha fazla çalışmasına gerek kalmaz.

Günümüzde mevcut modellerin çoğu enerji tasarrufu göz önünde bulundurularak üretilmiştir ve her zaman çalıştırmak yerine talep üzerine sıcak su sağlamak için tasarlanmış frekans kontrollü cihaz olma özelliklerine sahiptir. 

Grundfos Magna 3 Sirkülasyon Pompası

Grundfos Sirkülasyon Pompası (Magna 3 )

Grundfos Sirkülasyon Pompası Magna 1

Grundfos Sirkülasyon Pompası (Magna 1)

Grundfos Sirkülasyon Pompası 1 (32-40))

Grundfos Sirkülasyon Pompası (Magna 1 32-40)

Grundfos Pompa Şirketi

Grundfos Pompa Müşteri Yorumları

Müşteri Memnuniyeti

Grundfos sirkülasyon pompası satışı hizmetinden memnun kalan müşterilerimize teşekkür ederiz. Isı Enerji firmamız Grundfos alt bayiliği ile uygun iskontolu fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Ürün Garantisi
  • Hızlı Tedarik
  • Depo Teslimi
Müşteri Yorumları
Silivri bölgesinde mekanik tesisatı devam eden şantiyemiz için sözleşme gereği Grundfos sirkülasyon pompası kullanmamız gerekiyordu. Grundfos alt bayiliği olarak satış yapan Isı Enerji firması ile tüm Grundfos pompa malzemesi ihtiyaçlarımızı giderdik. Yaptığımız ödeme ile adrese nakliye aracılığı ile malzemelerin sevkini gerçekleştirdiler. Güvenilir ve işini layıkıyla yapan firma. Grundfos marka sirkülasyon pompası ihtiyacı olan tesisatçı ve mekanikçi arkadaşlara Isı Enerji firmasını tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar dilerim...
Müşteri Yorumları
Hamdi Bircen
Mekanik Tesisat Firması Yetkilisi
Isı Enerji firması yerden ısıtma malzemeleri satışı hemde Grundfos sirkülasyon pompası satışı yapıyor. Yerden ısıtma malzemeleri temini ile grundfos pompa tercihini yapıyorlar. Ürün garantisi ve ürün satışından sonra teknik bilgi aktarımı yapıyorlar. Grundfos sirkülasyon pompası tercihimde çözüm odağı oldular. Isı Enerji ailesine çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Müşteri Yorumları
Hakan Kermen
Mühendislik Firması Sahibi
Müşteri Memnuniyeti
0
Müşteri Memnuniyeti
Tamamlanmış Proje
0
YAPIDA GRUNDFOS POMPA SATIŞI
Mutlu Müşteri
0
Mutlu Müşteri
Sevkiyat
0
Hızlı Teslimat

Grundfos Pompa Tanıtım ve Modelleri

Grundfos Pompa Fiyatları
Grundfos Dalgıç Pompa
Grundfos Dalgıç Pompa

Grundfos Sirkülasyon Pompası Satışı

Tesisat sektöründe Grundfos sirkülasyon pompası, yerden ısıtma sistemleri satış ve pazarlama konusunda uzman mühendislik desteği ve çözüm odaklı yaklaşım için hemen iletişime geçin.

Logo Grundfos Pompa
Başa dön