Rehau Yerden Isıtma Sistemleri

Isı Enerji firması olarak Rehau yerden ısıtma malzemeleri satışı ve Rehau alttan ısıtma uygulama hizmetleri sunuyoruz. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar Rehau marka yerden ısıtma sistemlerindeki deneyim ve tecrübe ile müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz.

Rehau yerden ısıtma sistemleri satış, pazarlama ve uygulama konusunda uzman mühendislik desteği ve çözüm odaklı yaklaşım için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Rehau Yerden Isıtma
Rehau Yerden Isıtma
Rehau Bayisi

REHAU BAYİSi

Rehau markasının alt yetkili bayisi olarak müşterilerimize uygun iskontolu rakamlar ile hizmet veriyoruz.

Rehau Yerden Isıtma Malzemeleri Satışı

REHAU MALZEME SATIŞI

Rehau marka yerden ısıtma sistemlerine yönelik A'dan Z'ye aradığınız tüm malzemeleri bulacağınız stok hizmeti.

Rehau Yerden Isıtma Uygulaması

profesyonel uygulma

Rehau yerden ısıtma uygulama konusunda uzman mühendislik desteği ile sorunsuz ve garantili hizmet kategorisi.

Rehau Malzeme Satış Bölgesi

REHAU SATIŞ BÖLGELERİ

Firmamız Rehau marka yerden ısıtma sistemlerini İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin 81 noktasına gönderimini sağlamaktadır.

Rehau Depo Teslim

REHAU DEPO TESLİMİ

Rehau alt bayisi olarak Isı Enerji firmamıza verilen siparişlerde depo teslim şekilde veya Rehau'nun kendi aracı sizlere ürünleri teslim etmektedir.

İletişim

İletişim Desteği

Isı Enerji firmamız mesai saatleri içerisinde siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerine cevap vermektedir.

Rehau Alttan Isıtma

Rehau Yerden Isıtma

İstanbul’da Rehau yerden ısıtma sistemleri üzerine malzeme satışı ve uygulama noktası olarak firmamız siz değerli müşterilerine kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik sergilemektedir. Rehau markası tesisat malzemeleri üretimi olarak bayiler üzerinden satış ve uygulama hizmetlerini sunmaktadır. Isı Enerji firması İstanbul Zeytinburnu ilçesinde ofis ve depo konumun aynı mekan içerisinde bulundurarak kurulmuş, yerden ısıtma malzemeleri satışı ve uygulama noktası olarak müşterilerine en profesyonel hizmetleri sunmaktadır.

 

 Avrupa ve anadolu yakasında İstanbul geneli profesyonel rehau alttan ısıtma desteğini kolay bir şekilde alabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Zeminden ısıtma sistemlerinde yapılan villa, konut, daire, otel, hastane, sauna, hamam, cami ve diğer mekanlar için birçok müşteri Rehau marka birlikteliği ile Isı Enerji firmamızla çalışmalarını sürdürmektedir.

Yerden ısıtma sistemleri marka aralarından olan Rehau markası avrupa almanyada fabrikalardan üretilen malzemeler Türkiye’deki bayilikler üzerinden satışı yapılmaktadır. Otomasyona uygun olarak üretilen rehau yerden ısıtma malzemeleri montaj yapılarak, kullanıma uygun hale getirilmektedir. Rehau yerden ısıtma sistemleri modern ve konforlu ısınma gereksinimlerinden dolayı tasarlanmış ve kalite markası olarak günümüzde diğer markalar arasında en çok benimsenmiştir. Straforlar üzerine döşenen Rehau ısıtma sistemi çok kaliteli bir mekanizmadır. Son zamanlardaki teknolojiye uygun olarak üretilmiş, uzun ömürlü olan ve ana ısıtıcıdan gelen sıcak suyu odanın her yerine manuel veya otomasyon ile verimli şekilde iletmektedir. Isı Enerji firmamız Rehau marka yerden ısıtma ürünlerinin satışını ve teknik alanda uygulamasını profesyonel şekilde yapmaktadır.

Rehau Yerden Isıtma Markası

Dünya genelinde yerden ısıtma sistemleri denildiği zaman akla ilk gelen Rehau markasıdır. Alman teknolojisi olarak Türkiye’ye giriş yaptı. Ülkemize gelen alman teknolojisi ile ısıtma sistemleri daha başarılı çözümlere adım attı. Alman kalitesi ile üretilen Rehau yerden ısıtma malzemeleri mekanik tesisat dünyasında beklentileri fazlası ile karşılamış ve karşılamaya devam ediyor. Dünya üzerindeki markalar enerjiyi verimli bir şekilde kullanmak için üretilen markalar arasında Rehau marka bilinirliği performans ve kalite başarısı olduğu için zirvede.

Yerden ısıtma sisteminde mekan içerisindeki ısının yatay ve dikey bir şekilde homojen ısı dağılımı gerçekleşmesinden dolayı konforlu ortam sağlanmaktadır. Rehau yerden ısıtma sisteminde boruların eşit aralıklarla döşenmesinden dolayı odanın her yanı eşit ısınmaktadır. Radyatör sisteminde yaşanan kombiye yakın yerler ısınırken, uzak yerlerin ısınmaması söz konusu değildir. Rehau alttan ısıtma sisteminde kullanılan debi ayarlı kollektörler ile oda sıcaklık debilerinden ayar yapılabilir, oda sıcaklık debilerini eşit bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Tüm montaj ve teknik bilgi konusunda müşterilerimize bilgi aktarımı yapan Isı Enerji firmamız siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Rehau Yerden Isıtma Sistemleri, İstanbul Rehau Yerden Isıtma, Rehau Yerden Isıtma Malzemeleri, Rehau Marka Zeminden Isıtma, Rehau Alttan Isıtma

Rehau yerden ısıtma sistemlerinde ana ısıtıcıdan gelen düşük sıcaklık ile yüksek konforda enerji tasarrufu sağlanırken, ısı pompası, güneş enerjisi, kazan ve diğer ısıtıcılara kolayca montaj edilerek tasarruflu şekilde çalıştırılabilir. Dünya genelinde yapılan ilk yerden ısıtma sistemleri için insanların astım hastalığı, toz kaldırma ve romatizma, varis hastalığı yaptığı öne sürüldü. Tüm araştırmalara dayanılarak uçuşan ortamdaki tozların hava akımı olduğu ve radyatör sistemiyle karşılaştırıldığında daha az toz çıkardığı kanıtlanmıştır. Hava akımı sıcaklık farkından oluştuğu için yerden ısıtma sistemi radyatöre göre daha az sıcaklık ile çalışmaktadır. Bu durumda ortaya çıkan toz radyatöre göre daha az olmaktadır.

Rehau Yerden Isıtma Sistemleri

Rehau yerden ısıtma sistemlerine malzeme çeşitliliği mevcuttur. Avrupa’da kullanılan cırtlı borular ile döşeme yapılmaktadır. Türkiye’de yere serilen mantar strafor panelleri üzerine borular döşenmektedir. Rehau ısıtma malzemeleri, çeşitlerine göre fiyat farklılık göstermektedir. Zeminden ısıtma sistemlerini doğru ve standartlara göre uygulandığı zaman insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Rehau ve diğer yerden ısıtma sistemlerinin genel sıcaklığı 29°C derece ile sınırlandırılmıştır. Yerden ısıtma sistemi hakkında bilgi sahibi olmayan ve yanlış uygulamalar sonucu insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Radyatör petek sistemine göre hazırlanmış olan kazanları yerden ısıtma sistemine bağlanması sonucu zemin sıcaklığı 37°C ve üstüne çıkmaktadır. Buda insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri mevcuttur.

Rehau ısıtma sistemi homojen ısı dağılımını eşit yukarı doğru yaptığı için yüksek hacimli yerlerde (villa, cami, havalimanı, lobiler, okullar, ofisler) kullanımına uygundur. Rehau alttan ısıtma sistemleri zemine uygulaması yapıldığı gibi hamam, sauna, havuz kenarlarında tavan, duvar ve kenar kısımlara uygulanması gerçekleştirilmektedir.

Rehau Yerden Isıtma Otomasyonu

Rehau yerden ısıtma sistemlerinde kat bazlı ve oda bazlı ısıtma faaliyeti olarak ısınma projeleri montajı yapılıyor. Her iki sistemde verim açısından %20 enerji tasarrufuna bağlı olarak çalışmasını gerçekleştirmektedir. Isı Enerji firmamız Rehau marka yerden ısıtma sistemlerinde proje dahilinde yerden ısıtma sistemlerini anahtar teslim olarak faaliyete geçirmektedir.

Rehau Yerden Isıtma Otomasyonu, Rehau Yerden Isıtma Sistemi Kurulumu, Rehau Otomasyon Malzemeleri

  1.  Kat Bazlı OtomasyonRehau kat bazlı otomasyon sisteminde kata yerleştirilen 1 adet oda termostatı ile katın genel sıcaklığı kontrol edilmektedir. Oda termostatından ana kontrol paneline giden sinyal uyarısı, termostatik vanayı harekete geçirmektedir. Rehau iki yollu vana üzerinde bulunan termostatik vana sıcaklık ayarına göre sıcak su akışını ayarlayıp, ortam sıcaklığını oluşturmaktadır. Kat için yerden ısıtma otomasyonu oda bazlı otomasyona göre daha makul fiyatlıdır.
  2. Oda Bazlı OtomasyonRehau oda bazlı otomasyonda her odaya ayrı oda termostatı yerleştirilerek oda sıcaklık ayarlamaları dijital olarak yapılmaktadır. Oda termostatından ana kontrol paneline giden sinyaller, ana kontrol paneli aracılığı ile kollektördeki termostatik vanalara uyarı verilir. Termostatik vanalara sıcaklık akışını ortam sıcaklığına göre ayarlama otomatik yapılmaktadır. Kat bazlı otomasyona göre maliyetlidir.

Kat veya oda bazlı Rehau yerden ısıtma sistemi için Isı Enerji firmamız siz değerli müşterilerine memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır. A’dan Z’ye yerden ısıtmada kullanılan malzemeler Rehau markası için firammızca özel fiyat teklifi hazırlanıp müşterilerimize sunulmaktadır. Malzeme listesine göre makul iskontolu fiyatlarımız için firmamızı arayabilir, projeleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Isı Enerji - Rehau Yerden Isıtma

Isı Enerji olarak Rehau yerden ısıtma malzemeleri satışı ve uygulama hizmeti sunuyor, müşterilerimizi konforlu ısıtma sistemine sahiplendiriyoruz. Rehau marka yerden ısıtma straforu, yerden ısıtma borusu, kenar izolasyon bandı, boru tutucu (çengel (u klips), köşe düzeltici, kavis dirsek, Rehau otomasyon ürünleri (oda termostatı, ana kontrol paneli, yer sensörü), kesme vanası, şap katkı maddesi malzemelerin satışı için Isı Enerji firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Rehau marka ısıtma sistemi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, hemen Isı Enerji firmamızı arayın.

Rehau Yerden Isıtma Borusu
Rehau Yerden Isıtma Straforu

Rehau Yerden Isıtma Straforu

Rehau Yerden Isıtma Kollektörü

Yerden Isıtma Kollektörü

Rehau Alttan Isıtma Sistemi

Müşteri Yorumları

Müşteri Memnuniyeti

Rehau yerden ısıtma malzeme satışı ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz projelerden gelen müşteri yorumları. Rehau marka (alman kalitesi) için Isı Enerji Mühendislik firmamızı tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Rehau Ürün Garantisi
  • Rehau Garantili işçilik
  • Rehau Kaliteli Alman Ürünleri
Grundfos Sirkülasyon Pompası Bilgilendirme
Riva Düşler vadisinde satın aldığımız villamız için Rehau yerden ısıtma sistemi yaptırmaya karar verdik. Isı Enerji firmasını çevremizdeki villa tadilatı devam etmekte olan komşularımız önerdiler. Onlar Isı Enerji firması ile çalışmış. Bizde öncelikle keşif talebinde bulunarak, fiyat teklifi talep ettik. Gerçekten güleryüzlü firma yetkilileri ve profesyonel çalışanlarına sahip bir firma. Villamıza Rehau oda bazlı sıcaklık kontrolü yaptılar. Gerçekten proje dahilinde çalışmaları ve yaptığı uygulama hizmetine garanti vermeleri muazzam. Biz çok memnun kaldık. İhtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza öneriyoruz. Rehau Yerden ısıtma = Isı Enerji firması diyoruz.
Müşteri Yorumları
Murat Pekçen
Optik firma sahibi
Isı Enerji Mühendislik firması ile İstanbul Florya bölgesinde 8 dairelik Rehau marka yerden ısıtma sistemi malzemeleri satın aldık. Proje kapsamında yerden ısıtma uygulaması yaptılar. Temiz işçilik ve malzeme fiyatları konusunda uygun iskontolu fiyatları ile diğer firmaların yapmadıklarını yaptılar. Gerçekten ilk defa bir yerden ısıtma firması ile doğru düzgün bir iş gerçekleştirdik. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Şimdi ise Beylikdüzü bölgesinde inşaatı devam eden fabrikamız için Yerden ısıtma sistemini Isı Enerji firması ile yapcağız.
Müşteri Yorumları
Mustafa Acar
Mimar
Müşteri Memnuniyeti
0
Müşteri Memnuniyeti
Tamamlanmış Proje
0
Tamamlanmış Proje
Mutlu Müşteri
0
Mutlu Müşteri
Sevkiyat
0
Hızlı Teslimat

Güncel Blog Yazıları

Güncel bloglarımızı okuyarak, Rehau marka yerden ısıtma sistemleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Rehau marka yerden ısıtma sistemleri için doğru adres.

Rehau Yerden Isıtma Malzemeleri Satışı

Yerden ısıtma sektöründe Rehau yerden ısıtma malzemeleri  pazarlama ve uygulama konusunda uzman mühendislik desteği ve çözüm odaklı yaklaşım için hemen iletişime geçin.

Rehau Sulu Yerden Isıtma
Başa dön