Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Rehau Yerden Isıtma Borusu

Rehau Yerden Isıtma Borusu

Yerden ısıtma sistemlerinde sulu yerden ısıtma sağlanabilmesi için ana ısıtıcıdan gelen sıcak suyun mekandaki odaların zemininde dolaşması için yerden ısıtma borusu kullanılması gerekmektedir. Yerden ısıtma sistemlerinde ana üretici firma Rehau alman kalitesi ile uyguladığı sistemler arasıda Rehau yerden ısıtma borusu kullanımı tercih edilmektedir. Rehau otomasyon ve diğer yerden ısıtma ekipmanları ile beraber tam kalite tam marka şeklinde uygulama yapılıyor. Basınç kavramına göre özel üretime sahip olan Rehau ısıtma borusu Isı Enerji uygulama güvencesi ile sizlere pex-a kalitesinde boru, modülasyon panelinin üzerine döşenmektedir. Rehau alttan ısıtma borusu olarak pex-a pipe tercih edilmektedir. Pex-a pipe malzemesi yerden ısıtma sektörünün en güvenilir malzeme olarak sektörde bilinmektedir.
 
Çapraz bağlı polietilen (PE-Xa) İLE üretilen Rehau alttan ısıtma borusu güvenli bağlantıları ile yerden ısıtma sistemlerinde göstermiş olduğu performans ve kalite ile öncü markalar arasında yerini almaktadır. Diğer yerden ısıtma boruları aralarında benimsenen, kalite ve marka yönünden güven kazanmış RAUPEX boruların özelliklerini inceleyelim…
 
  •  Basınçlı hava, soğuma suyu, kimyasallar, endüstriyel ısıtma ve daha birçok alan için ideal yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan çözümdür.
  • Uygulamaya özel boru renkleri mevcuttur.
  • Rehau yerden ısıtma borusunun Kullanım aralığı -40° ile +95 °C derece aralığındandır.
  • Esnek yapısı ve kalitesi sayesinde uygulama esnasında kolaylık sağlamaktadır.
  • Çubuk ve halka demetleri şeklinde teslim edilmektedir.

Rehau Yerden Isıtma Borusu Nasıl Uygulanır?

Isı Enerji firması olarak kurulduğumuz yıldan bugüne kadar Rehau yerden ısıtma sistemlerinde gerçekleştirdiğimiz projeler ile müşteri memnuniyeti ve referans kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz. İstanbul merkez olmak üzere Türkiye’nin 81 şehrinde hizmet veren firmamız Rehau alttan ısıtma sistemleri uygulaması için mekan (konut, villa, otel) işletmelerinde öncelikle proje çizimi sağlanmaktadır. Rehau yerden ısıtma sistemleri içerisinde Rehau boru kullanılarak sağlam, kaliteli ve konforlu bir ısıtma sistemi elde edilir. Rehau borulardaki farklı bir avantaj ise diğer ısıtma borularına göre sessiz Rehau yerden ısıtma boru şeklinde nitelendirilmektedir. Bir konutun veya villanın ısıtma tesisatına tüm zeminin altında bu borular dolaşmaktayken, yüksek ses çıkartan ve rahatsızlık oluşturan bir yerden ısıtma borusunun kullanılması ile tesisatın konforunu çok olumsuz bir yönde etkileyebilir. Bu yüzden Rehau pex-a sessiz boru sistemi ısıtma tesisatını daha konforlu ve fayda sağlayan bir hale getirmektedir.
 
Rehau Borunun Avantajları Nelerdir?
 
  • En önemli özelliklerden birisi olan bir sızıntı, korozyon ve kabuklaşma oluşmamasıdır.
  • Esnek olmasından dolayı hızlı, kolay uygulanır ve güvenli montaj özelliği bulunmaktadır.
  • Yüksek mekanik ve termik yük kapasitesine sahip olan PE-Xa polimer borulardır.
  • Metal iyonları, halojenler ve boya terlemesini önleyen maddeler içermez.
ve daha birçok avantajı ile diğer markalar ile aralarında farklar ve avantajlar bulunmaktadır. Rehau pex-a yerden ısıtma borusu ihtiyaçlarınız için Isı Enerji firmamızı arayabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.
Başa dön