Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Neden Yerden Isıtmayı Seçmelisiniz

Yeni bir yapıya yerden ısıtmayı kurmak gerçekten basit ve ekonomiktir. Geleneksel bir radyatör sistemine benzer bir fiyata, aynı zamanda tam tasarım özgürlüğü ve ayaklar altında sıcak zeminlerin lüks hissi sunan çok üstün ısıtmadan yararlanabilirsiniz.Yeni bir yapıya yerden ısıtma sistemi kurmak gerçekten basit ve ekonomiktir. Geleneksel bir radyatör sistemine benzer bir fiyata, aynı zamanda tam tasarım özgürlüğü ve ayaklar altında sıcak zeminlerin lüks hissi sunan çok üstün ısıtmadan yararlanabilirsiniz.

Düşük sıcaklıklı bir ısıtma sistemi olarak yerli veya alman kalitesi ile, yeni bir yapının iyi yalıtılmış ortamında az enerji kullanarak inanılmaz derecede verimlidir ve aynı zamanda ısı pompaları gibi yenilenebilir ısı kaynakları için de mükemmel şekilde uygundur.

Kolay Kurulum

Kurulumu Kolay

Isı Enerji firmamızın uzman ekibi yerden ısıtma sistemini oluşturma sürecinin bir parçası olarak sorunsuz bir şekilde kurulumu yapmaktadır . Birçok tesisatçı, yeni bir yapıya uymayı radyatörlere göre daha kolay ve hızlı bulur.

Uygun fiyat

Uygun Fiyatlı

Isı Enerji olarak yerden ısıtma sistemlerinde yeni bir yapı projesinde büyük bir değer katmaktadır. Bunun nedeni, bir güçlendirme sistemine kıyasla yalnızca temel bileşenlerin gerekli olmasıdır . Şap dökmek gibi bazı maliyetler, olsun ya da olmasın yapıya zaten dahil edilecektir.

Isı Pompası İle Verimli

Isı Pompası İle Verimli

Yerden ısıtma sistemi bir ısı pompasıyla eşleştirildiğinde radyatörlerden %40'a kadar daha verimlidir . Bir ısı pompası kuruluyorsa, zeminden sulu ısıtma en iyi seçenektir. Özellikle şap sistemleri, ısı pompasının verimliliğini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Yerden ısıtma sistemi yapılırken çoğu zaman izolasyon görevi gören straforun müşteri tarafında kullanılmamaktadır. Bu durum yerine lamalar ile yerden ısıtma boruları modülasyon paneline uygun bir şekilde döşenmesi yapılmaktadır. Avrupada ClipTrack denilen yöntemi Türkiye’de Isı Enerji firmamız ve çok az uygulamacı (tesisatçı) tarafınca kullanılmaktadır.  Isı Enerji – Yerden Isıtma Sistemleri olarak müşterilerimize zeminden ısıtma hizmetimizi profesyonel bir şekilde yapıyor.

Şap dökülmeden önce ısıtma borusunun bir polietilen tabakadan yalıtımın içine ‘kırpılması’ ile kurulur. Ray sistemi, tek başına zımba kullanmak yerine, eşit bir boru aralığı elde etmeyi çok daha kolay ve hızlı hale getirmektedir.

Yerden Isıtma Neden Seçilmeli?
Başa dön