Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Rehau Kollektör Dolabı, Rehau Kollektör Dolabı Fiyatları, Rehau Kollektör Dolabı Ölçüleri

Rehau Kollektör Dolabı

Binalarda soğuk ve sıcak su dağıtımında kullanılan ekipmanların kaliteli ve uzun kullanım ömrüne sahip olmasını isteyenler Rehau kollektör dolabı tercihinde bulunabilir. Hem sıcak hem de soğuk su tesisatında kullanılan kollektörleri düzenli hale getiren bu dolaplar, sıva altına monte edilir.  Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen kollektör dolapları sayesinde binalarda sıcak ve soğuk su dağıtımı sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Günümüzde evlerde veya işyerlerinde geniş kullanım alanlarına sahip olan bu ekipmanları, Alman kalitesinin güvencesiyle satın almak isteyenler Rehau markasını tercih edebilir.

Rehau Kollektör Dolabı Nedir?

Konutlarda, işyerlerinde ve çeşitli yapılarda sıcak ve soğuk su tesisatının profesyonel biçimde kurulması gerekir. Tesisatın önemli parçaları arasında yer alan kollektörlerin de düzenli şekilde konumlanması için özel tasarlanan ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda en çok tercih edilen parçalar kaliteli malzemeden üretilen kollektör panolarıdır. Kollektör dolabı olarak da tanımlanan bu panolar, sıcak ve soğuk su dağıtımında kullanılan kollektörleri derlemede kullanılır. Bu sayede tesisatın kurulumu sonrası binalarda yer işgali ve görüntü kirliliği yapmadan konforlu bir kullanım avantajı elde edilebilir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Rehau marka kollektör dolabı sipariş ederek siz de sıcak ve soğuk su tesisatının kurulumunu profesyonel şekilde yaptırabilirsiniz. 

Rehau Kollektör Dolabı Ne İşe Yarar?

Binalarda kullanılan kollektörler, esasında küçük kesitli birkaç borudan gelen bir suyun toplandığı ana borulardır. Su tesisatında önemli görev üstlenen kollektörler bu sayede büyük çaplı bir giriş ile küçük çaplı çok sayıda çıkış yapılmasını sağlayarak tesisata işlevsellik kazandırır. Tesisata eklenen kollektör parçaları için tek bir büyük kolon çıkılır ve buradan yatay şekilde çok sayıda su tesisatı dağıtımı yapılabilir. 

Almanya’da en kaliteli malzemeden üretilen Rehau kollektör dolapları, binalarda su tesisatının daha düzenli, konforlu ve profesyonel olmasını sağlar. Su tesisatında meydana gelebilecek arızalarda kollektör üzerinden sorunlar daha pratik biçimde çözülebilir. Görüntü kirliliği yaratmadığı için binalarda daha estetik ve konforlu bir kullanım alanı sunar.

Rehau Kollektör Dolabı Özellikleri Nelerdir?

Almanya’nın ısı yalıtım ve su tesisatında en önemli parçaları üreten markalarından biri olan Rehau, kollektör dolabı imalatı da yapmaktadır. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen bu panolar, binalarda sıcak ve soğuk su tesisatının istenen yerlere kolaylıkla dağıtımını yönlendirmektedir. Rehau kollektör panosu kullanımı sayesinde su tesisatının daha profesyonel bir şekilde kurulumu tamamlanabilir. Rehau kollektör dolabının öne çıkan özellikleri arasında şunlar yer alır:

  • Herhangi bir su kaynağından gelen sıcak veya soğuk suyun toparlanması ile dağıtımını sağlar. 
  • Kazan dairesindeki suyun gidiş dönüşünü kontrol eder. 
  • Kendinden mini vanalı kollektörlerde besleyiciden gelen su sistemdeki diğer hatlara kolaylıkla ulaştırılabilir. 
  • Uzun ömürlü ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. 
  • Sıva altına alınabilen modelleri ile estetik görünüm avantajı sağlar.

Rehau Marka Kollektör Dolabı Yüksek Stok Kapasitesi, Rehau Kollektör Dolabı Ölçüleri, Isı Enerji Rehau Kollektör Dolabı

Rehau markasının piyasaya sürdüğü kollektör dolapları ile binalarda su tesisatının sorunsuz bir şekilde dağıtımı sağlanır. Tesisatta sorun yaşanmaması ve basıncın yüksek olması için kollektör dolabının kalitesi önemlidir. Bu konuda Almanya’da üstün teknoloji ile üretilen Rehau marka kollektör panoları tercih edilebilir. Ev ve işyerlerinde su tesisatının sorunsuz dağıtımı için kaliteli malzemeden üretilen Rehau kollektör panolarının kullanımı tavsiye edilir.

Rehau Kollektör Dolabı Çeşitleri Nelerdir?

Binalarda su tesisatının işlevsel olmasını sağlayan kollektörlerin düzenli şekilde tutulduğu parçalar kollektör dolabıdır. Kollektör dolabı imalatında kaliteli malzemeler ve parçalar kullanıldığı için uzun ömürlü bir kullanım avantajı elde edilebilir. En çok satılan Rehau kollektör dolapları, sıva üstü ve sıva altı olacak şekilde iki farklı özellikte üretilmektedir. Örneğin Rehau sıva üstü kollektör dolabı, estetik açıdan dezavantaj yaratsa da herhangi bir sorun anında ani müdahale imkanı verdiği için tercih edilebilir. Her binada tesisatın büyüklüğüne ve kollektör sayısına göre belirlenen boyutlarda Rehau kollektör dolabı kullanılabilmektedir. Bütçenize en uygun fiyatlarla Rehau kollektör dolabını satın alıp uzun yıllar boyunca hiçbir masrafla karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Rehau Kollektör Dolabı Ölçüleri Nelerdir?

Her binada sıcak ve soğuk su tesisatının kapasitesine göre uygun Rehau ebatlarda kollektör dolabı seçilebilir. Binada sıvı basıncında düşme yaratmadan en ideal şekilde akışkan dağıtımını sağlayan kollektörlerin pano içinde tutulması önemlidir. Özellikle sıva altına monte edilebilen Rehau marka kollektörlerde her ihtiyaca uygun ebatlar bulunmaktadır. En çok satılan Rehau kollektör dolabı ölçüleri şunlardır:

  • Rehau Kollektör Dolabı – Sıva Altı – UP Tip 1 – 610 x 700 x 110
  • Rehau Kollektör Dolabı – Sıva Altı – UP Tip 2 – 810 x 700 x 110
  • Rehau Kollektör Dolabı – Sıva Altı – UP Tip 3 – 1010 x 700 x 110
  • Rehau Kollektör Dolabı – Sıva Altı – UP Tip 4 – 1210 x 700 x 110

Sıcak ve soğuk su tesisat sistemlerinde besleyiciden gelen suyun sistemdeki diğer hatlara dağıtılmasını sağlayan kollektörlerin düzenli biçimde bir arada tutulması gerekir. Bunun için özel olarak imal edilen kollektör panolarında malzeme kalitesi yüksek tutulmalıdır. Almanya’da üretim yapan Rehau markası bu alanda en çok talep gören kollektör dolabı üreticilerindendir. Bütçenize uygun koşullarda satın alacağınız Rehau kollektör dolapları ile yerden ısıtma tesisatının daha düzenli ve uzun kullanım ömrüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Rehau Kollektör Dolabı Fiyatları, Rehau Marka Dolap Fiyatı, Rehau Kollektör Dolabı Özelliği, Isı Enerji Rehau Bayisi, Rehau Bayi Kollektör Dolabı

Rehau Kollektör Dolabı Panosu Ne İşe Yarar?

Herhangi bir kaynaktan gelen sıvının toplanmasında ve dağıtımında kollektör adı verilen tesisat parçaları kullanılmaktadır. Dayanıklı malzemeden üretilen bu parçalar sayesinde binalarda soğuk ya da sıcak su tesisatında dağıtım sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Rehau sıva altı kollektör dolabı da işlevsek özellikleriyle öne çıkmaktadır. Sıva altına monte edilen ve kollektörleri bir arada tutan bu pano, iç mekanda ferah bir görünüm elde edilmesini sağlar. Ev ve işyeri gibi tüm binalarda tesisat sisteminin önemli parçalarından biri olan kollektör dolabının kaliteli malzemeden üretilmiş olması gerekir. Bu şekilde dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme kullanılarak üretilen Rehau kollektör panosu tesisatın sorunsuz biçimde çalışmasına yardımcıdır. Rehau marka kollektör panolarının tasarımı sıva altı olduğu için iç mekanda görüntü kirliliği yaratmadan tesisatın sorunsuz çalışmasını sağlar. 

Rehau Kollektör Dolabı Fiyatları Ne Kadar?

Geniş bir kullanım alanına sahip olan kollektör panoları, her binada tesisatın düzenli ve sistemli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Her binada tesisat gereksinimleri farklı ebatlarda olduğu için kollektör panosunu maliyetleri de farklılık gösterebilir. Bu yüzden kollektör panosu satın alırken farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşmak son derece normaldir. Almanya’da üretilen ve ülkemize ithal edilen Rehau kollektör dolabı fiyatı da sipariş kriterlerinize bağlıdır. Sıcak ve soğuk su tesisatında kullanılacak kollektör sayısına göre farklı ölçülerde üretilen Rehau kollektör panolarının fiyatları boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

REHAU Yerden Isıtma
Başa dön