Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Kollektör Dolabı, Kollektör Dolabı Üretimi, Kollektör Panosu, Yerli Üretim Kollektör Sac DolapKollektör Dolabı

Kollektör dolap binalarda, villalarda, otel ve diğer mekanlar için sıcak soğuk su dağılımda görev yapan yerden ısıtma kollektörlerini toplamak ve derlemek için,  hoş durmayan görüntüsünü kaybetmek amacıyla kullanılan mobil sıva altı metal dolaplardır. Diğer adı ile kollektör panosu şeklinde bilinmektedir. Kullanıldığı mekanlarda yer işgali yaratmadan, görüntü kirliliği oluşturmadan kullanılmaktadır. Kollektör dolabı ihtiyacı sırasında ölçüsü alınırken yerden ısıtma sisteminde kullanılacak dağıtıcı manifolt ağız sayısı hesaplanarak kaç cm olacağına karar verilmektedir. Isı Enerji – Yerden Isıtma Sistemleri olarak İstanbul kollektör dolabı satışını yapıyoruz. Özel yerli üretim olarak 40cm, 60cm, 80cm, 100cm dolap ölçüleri hazır olarak stoklarımızda yüklü miktarda bulunmaktadır.

Kollektör dolapları kaba inşaat esnasında sıva altına, duvar içerisinde yerleştirilerek, yerden ısıtma sisteminde, radyatörlü mobil sistemde yer işgal etmemektedir. Firmamızın satışını üstlendiği kollektör dolapları kalın sac malzemeden yapılmıştır. Dolapların sağ ve sol taraflarında ana ısıtıcıdan gelen 32’lik 40’lık kompozit su boruların girişi için tasarlanmış olup, uygulama sırasında kolay montaj özelliğine sahiptir. Kollektör dolabının kapağının altında bulunan yerden ısıtma borularının kolay montajı yapılması ve köşe düzeltici kullanılması için vida ile sıkıştırılmış olup, sonradan çıkarılabilmektedir. Kollektör dolabı boya özelliğini kaybetmemesi için özel fırın toz boya ile boyanmıştır.

İstanbul Kollektör Dolabı

İstanbul kollektör dolabı ürünü için müşteri taleplerine yönelik özel ölçülerde üretilmiş olan kollektör dolaplar için Isı Enerji firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde depo ve merkezi ofis bir arada bulunan firmamızdan depo teslim olarak gün içersinde kollektör dolabını alabilirsiniz. Türkiye’nin 81 noktasına kollektör dolabı satışı yapan firmamız tekli ürünler için kargo, toplu siparişler için ambar firmaları ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Tüketici, Tesisatçı, ısıtma malzemeleri satışı yapan vatandaşlarımız için uygun iskontolu fiyatlarımız ile kollektör dolaplarının satışını gerçekleştiriyoruz. Özel ölçü üretimi isteyen müşterilerimize yönelik üretim kapasitesi dışına çıkarak özel imalat için sizlerde sipariş alıyoruz. Toplu siparişleriniz için Isı Enerji firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yerden ısıtma kollektör dolapları, konut veya iş yerlerinde kullanılan önemli ekipmanlar arasında yer alır. Konut, otel, villa ve benzeri ticari işletmelerde sıcak soğuk su dağılımını sağlayan kollektör dolabının kalitesi önemlidir. Mobil sıva altı metal dolap tasarımıyla öne çıkan bu parçalar tesisatın daha estetik görünmesini sağlar. Sektörde kollektör panosu olarak da bilinen kollektör dolabı kullanıldığı mekanları daha işlevsel hale getirir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen kollektör dolabı uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir.

Kollektör Dolabı Üretimi

Kollektör dolabı tasarımı binadaki estetik beklentilere ve tasarım anlayışına göre farklılık gösterebilir. Bu dolapların ihtiyacı sırasında ölçüsü alınırken yerden ısıtma sisteminin kapasitesi mutlaka göz önünde tutulmalıdır. Örneğin yerden ısıtmada kullanılacak dağıtıcı manifolt ağız sayısı kollektör dolabının kapasitesini belirler. Böylelikle dolabın kaç cm olacağı ve hangi ebatlara sahip olacağı gibi detaylar netleşir.

Kollektör Dolabı Üretimi, Kollektör Dolabı Satışı, Kollektör Dolabı Özel Ölçü, Sıva Altı Kollektör Dolabı, Sıva Üstü Kollektör Dolabı, Kollektör Dolabı Fiyatları

Kollektör Dolabı Fiyatları ve Teknik Bilgi

Kollektör dolabı fiyat seçenekleri ürünün imalatında kullanılan malzeme kalitesine ve boyutlarına göre farklılık gösterebilir. Yerden ısıtma sistemlerinde radyatörlü mobil sistemde yer işgal etmediği için son derece kullanışlıdır. Kalın sac malzemeden yapılan kollektör dolabı çeşitlerinin farklı fiyat seçenekleri mevcuttur. Bu yüzden her bütçeye uygun fiyatlarla kollektör dolabı arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

Sıva Altı Kollektör Dolabı

Sıva altı kollektör dolabı çeşitleri adından da anlaşılacağı üzere mekanda kaba inşaat esnasında monte edilir. Bu sayede binada göze batmayan bir sistem kurulmuş olur. Dolapların sağ ve sol taraflarında ana ısıtıcıdan gelen farklı su girişleri mevcuttur. 32’lik veya 40’lık kompozit su boruların girişi için tasarlanan sistemler vardır. Kollektör dolabının kapak altında bulunan yerden ısıtma borularının montajı son derece kolaylaşır. Boya özelliğini kaybetmemesi için fırın toz boya ile boyanan kollektör dolaplarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Sıva Üstü Kollektör Dolabı

Sıva üstü kollektör dolabı çeşitleri mekanlarda daha sonradan monte edilen sistemlerdir. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan sıva üstü kollektör dolabı son derece kullanışlıdır. Sıva altı modellerde olduğu gibi bu kollektör dolaplarında su borularının giriş çıkışı için özel bölgemeler vardır. Kalın sac malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir. Her bütçeye hitap eden sıva üstü kollektör dolabı arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

Kalorifer Kollektör Dolabı

Radyatörlü kollektör dolabı sayesinde iç mekanda ısınma sistemleri daha estetik bir görünüme kavuşur. Yerden ısıtma sistemlerinde kalorifer borusu olmasa da farklı ihtiyaçlar için bu çeşit modeller vardır. Mobil sıva altı metal dolaplar olan kollektör dolabı kalorifer için kullanılabilir. Sıcak su dağıtımında önemli bir ekipman olan kollektörlerin güvende kalması için kaliteli kollektör dolabı seçilmelidir.

Yerli Kollektör Dolabı

Yerli üretim kollektör dolabı arayanlar için en doğru modeller firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Isı Enerji olarak sektörde uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızda en uygun fiyatlı modelleri bulabilirsiniz. Yerli malı kollektör dolapları son derece kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Bunların üretiminde kullanılan kalın sac malzeme sayesinde kolay kolay deforme olmaz.

  • Lüks kollektör dolabı

Lüks kollektör dolabı modelleri arasında her binadaki estetik beklentilere uyumlu tasarımlar mevcuttur. Konutlarda veya otel gibi ticari işletmelerde tercih edilen kollektör dolaplarının tasarımı önemlidir. İç mekanın daha estetik hale gelmesini sağlayan kollektör dolabı lüks tasarımıyla dikkat çekicidir. 

  • Ucuz kollektör dolabı

Uygun fiyatlı kollektör dolabı tercih etmek isteyenler için hem kaliteli hem de ucuz seçenekler vardır. Kollektör borularının giriş ve çıkışlarını daha düzenli hale getirmek için kollektör dolabı kullanılır. Yerden ısıtma sistemlerinde çok önemli bir ekipman olan bu dolapların imalatında kaliteli malzemeler olmalıdır. Birinci sınıf kalitedeki kalın sac malzemeden üretim yapan firmamızda ucuz kollektör dolabı çeşitleri vardır. Her bütçeye hitap eden kollektör dolabı fiyatları arasında kendi cebiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

  • Uygun kollektör dolabı

Kollektör dolabı fiyatları her bütçeye hitap eden seçeneklerle firmamızın en çok satan ürünleri arasındadır. Türkiye’nin dört bir yanına yerden ısıtma sistemi parçalarının satışını yapan şirketimizde yıl boyunca uygun fırsatlar sunuluyor. İnternet üzerinden daha önce hiç alışveriş yapmamış olanlar bile kollektör dolabı arayışlarında bizi seçebilir.

  • Kaliteli kollektör dolabı

Kullanışlı kollektör dolabı arayanlar için birbirinden farklı modeller ve tasarımlar vardır. Türkiye’nin hemen hemen her noktasına kollektör dolabı satışı yapan firmamızda aradığınız her kalitede ürün vardır. Radyatörlü mobil sistemde yer işgal etmeyen kollektör dolabının malzeme kalitesi önemlidir. Kalın sac parçadan üretilen kollektör dolaplarına bütçenizi yormadan sahip olabilirsiniz.

  • Mobil sistem kollektör dolabı

Mobil kollektör dolabı çeşitleri yerden ısıtma sisteminde yer işgal etmediği için tercih edilir. Ayrıca bu dolapların kapak altına ısıtma borularının montajı çok kolay bir şekilde yapılabilir. Her ihtiyaca uygun ebatlarda mobil sistem kollektör dolabı arayışınızda firmamızı seçebilirsiniz. Diğer adıyla mobil kollektör panosu olarak bilinen bu parçaların üretiminde kaliteli malzemeler kullanılır.

  • 80cm kollektör dolabı

80 cm kollektör dolabı modelleri arasında her ihtiyaca uygun tasarımlar vardır. Kollektör dolabı montajı sırasında ihtiyaca özel ölçü alınmalı ve buna uygun model seçilmelidir. Dağıtıcı ağız sayısı hesaplanarak kaç cm olacağı belirlenir. Bu bakımdan 80 cm kollektör dolabı çeşitleri firmamızda mevcuttur.

  • 100cm kollektör dolabı

100 cm kollektör dolabı modelleri piyasada en çok rağbet gören kollektör panoları arasında yer alır. Özel yerli üretim olarak bu ölçülerde hazır kollektör dolabı stoklarımızda mevcuttur. Kullanıldığı mekanda yer işgali yapmayan kollektör dolaplarını deforme olmadan kullanabilirsiniz. 

  • 60cm kollektör dolabı

60 cm kollektör dolabı modelleri ısıtma sistemindeki ihtiyaçlara göre belirlenir. Daha az kapasiteli ısınma ihtiyaçlarında kollektör dolabı tercihleri yapılabilir. İnternet üzerinden tek tıkla satın alacağınız bu ürünlerde malzeme kalitesi yüksektir.

  • 40cm kollektör dolabı

40 cm kollektör dolabı modelleri arasında iç mekanda estetik olarak göze hoş gelen tasarımları seçebilirsiniz. Çünkü dayanıklı malzemeden üretilen bu parçalar kollektör borularının güvenli biçimde saklanıp işlevsel olarak kullanılmasına yardımcıdır. Ayrıca dolap kapağının altında bulunan kolay montaj bölmesi sayesinde her mekana rahatlıkla adapte olabilir.

  • Paslanmaz kollektör dolabı

Paslanmayan kollektör dolabı ile uzun yıllar boyunca iç mekanda estetik ve kullanışlı çözümler elde edebilirsiniz. Firmamızın birinci sınıf kalitedeki materyal kullanarak ürettiği kollektör dolaplarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Güvenilir teslimat imkanıyla aradığınız kollektör dolabına en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kollektör dolabı boya özelliğini kaybetmemesi için özel fırın toz boya ile kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Kollektör Kutusu

Sektörde kollektör panosu olarak da bilinen kollektör dolabı, mekanın daha kullanışlı hale gelmesini sağlar. Adından da anlaşıldığı gibi ısıtma kollektörlerini bir arada tutan ve estetik olarak kapatan bir tasarıma sahiptir. Kollektörler açıkta kaldığında hoş olmayan bir görüntüye sebep olur. Ancak kaliteli malzemeden üretilmiş bir kollektör dolabı sayesinde bu görüntüyü estetik hale getirmek mümkündür. Her bütçeye hitap eden fiyatlarla kollektör dolabı satın alma fırsatına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Rehau Sulu Yerden Isıtma
Danfoss Yerden Isıtma Marka - Logo
Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Wavin Sulu Yerden Isıtma
Başa dön