Kollektör Dolabı

Kollektör dolapları binalarda, villalarda, otel ve diğer mekanlar için sıcak soğuk su dağılımda görev yapan yerden ısıtma kollektörlerini toplamak ve derlemek için,  hoş durmayan görüntüsünü kaybetmek amacıyla kullanılan mobil sıva altı metal dolaplardır. Diğer adı ile kollektör panosu şeklinde bilinmektedir. Kullanıldığı mekanlarda yer işgali yaratmadan, görüntü kirliliği oluşturmadan kullanılmaktadır. Kollektör dolabı ihtiyacı sırasında ölçüsü alınırken yerden ısıtma sisteminde kullanılacak dağıtıcı manifolt ağız sayısı hesaplanarak kaç cm olacağına karar verilmektedir. Isı Enerji – Yerden Isıtma Sistemleri olarak İstanbul kollektör dolabı satışını yapıyoruz. Özel yerli üretim olarak 40cm, 60cm, 80cm, 100cm dolap ölçüleri hazır olarak stoklarımızda yüklü miktarda bulunmaktadır.

Kollektör dolapları kaba inşaat esnasında sıva altına, duvar içerisinde yerleştirilerek, yerden ısıtma sisteminde, radyatörlü mobil sistemde yer işgal etmemektedir. Firmamızın satışını üstlendiği kollektör dolapları kalın sac malzemeden yapılmıştır. Dolapların sağ ve sol taraflarında ana ısıtıcıdan gelen 32’lik 40’lık kompozit su boruların girişi için tasarlanmış olup, uygulama sırasında kolay montaj özelliğine sahiptir. Kollektör dolabının kapağının altında bulunan yerden ısıtma borularının kolay montajı yapılması ve köşe düzeltici kullanılması için vida ile sıkıştırılmış olup, sonradan çıkarılabilmektedir. Kollektör dolabı boya özelliğini kaybetmemesi için özel fırın toz boya ile boyanmıştır.

İstanbul Kollektör Dolabı

İstanbul kollektör dolabı ürünü için müşteri taleplerine yönelik özel ölçülerde üretilmiş olan kollektör dolaplar için Isı Enerji firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde depo ve merkezi ofis bir arada bulunan firmamızdan depo teslim olarak gün içersinde kollektör dolabını alabilirsiniz. Türkiye’nin 81 noktasına kollektör dolabı satışı yapan firmamız tekli ürünler için kargo, toplu siparişler için ambar firmaları ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Tüketici, Tesisatçı, ısıtma malzemeleri satışı yapan vatandaşlarımız için uygun iskontolu fiyatlarımız ile kollektör dolaplarının satışını gerçekleştiriyoruz. Özel ölçü üretimi isteyen müşterilerimize yönelik üretim kapasitesi dışına çıkarak özel imalat için sizlerde sipariş alıyoruz. Toplu siparişleriniz için Isı Enerji firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kollektör Dolabı Fiyatları

Rehau Sulu Yerden Isıtma
Danfoss Yerden Isıtma Marka - Logo
Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Wavin Sulu Yerden Isıtma
Başa dön