Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

İzmit Yerden Isıtma Sistemleri, İzmit Yerden Isıtma Malzemeleri, İzmit Villa Isıtma, İzmit Yerden Isıtma Straforu, İzmit Yerden Isıtma Borusu

İzmit Yerden Isıtma

Son yıllarda ülkemizde inşaat sektörünün en çok tercih edilen ısıtma sistemleri arasında yerden ısıtma sistemleri geliyor. İzmit yerden ısıtma hizmeti sunan firmamız da bu alanda en çok talep gören şirketlerden biridir. Uzun yıllar boyunca zeminden ısıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamızda en kaliteli ve kullanışlı parçalar satılmaktadır. Özellikle yerden ısıtma denince akla ilk gelen Alman markalarının garantili ve orijinal ürünlerini firmamızda bulabilirsiniz. Bu parçalar sayesinde yerden ısıtma sisteminin maksimum performanslı ve enerji verimliliği odaklı çalışması daha kolay hale gelir.

Yerden Isıtma Nedir?

Yerden ısıtma sistemleri adından da anlaşılacağı üzere iç mekanın zemin kaplama materyali altından ısıtıldığı sistemlerdir. Bu yöntem, enerjinin daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlarken, yakıt tasarrufu yapma konusunda idealdir. Yerden ısıtma sistemleri elektrik veya sulu yerden ısıtma şeklinde ikiye ayrılır. Son yıllarda Türkiye’de inşaat sektöründe sulu yerden ısıtma sistemlerine olan ilgi artmıştır. Bu sistemler zeminin altına yerleştirilen boruların içinde dolaştırılan sıcak su ile zemini ve iç mekanı ısıtmayı sağlar. 

Isınmış olan zemin, doğal sıcaklığını zeminden odanın tamamına yayar ve böylelikle ideal ısıtma performansı korunmuş olur. Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan malzeme kalitesi çok önemlidir. Zeminden ısıtma sürecinin profesyonel bir şekilde çalışması için İzmit zeminden ısıtma firmamızı tercih edebilirsiniz. Sulu yerden ısıtma sistemlerinde su borularına gelen sıcak suyun kaynağı kazan, kombi veya ısı pompasıdır. Modern sistemlerde kombili ve yerden ısıtma sistemi kurularak iç mekanda pek çok avantaj elde edilebilir.

Yerden Isıtma Sisteminin Avantajları

Kurulduğu günden bu yana profesyonel kalitede hizmet veren firmamızda yerden ısıtma sisteminde gerekli tüm parçalar satışa sunulmaktadır. Şirketimizin geniş ürün yelpazesi içinde yerden ısıtma sisteminin verimli bir şekilde çalışması için gerekli tüm ekipmanları bulabilirsiniz. Yerden ısıtma sistemi, hem görsel hem de işlevsel açıdan pek çok avantaja sahiptir. Isının iç mekana homojen bir şekilde dağılmasını sağlayan bu sistemlerin öncelikli avantajları şunlardır:

 • Zeminden ısıtma sayesinde sıcaklık herhangi bir yerde birikmez ve iç mekana eşit dağılır. 
 • Odalar arasında ısı farkı oluşmaz. 
 • Bina yapı elemanları ısıyı emip tuttuğu için ani ısı değişimlerinden etkilenmez. 
 • Tüm döşemelerin altından gelen ısı homojen dağıtım ile insan yapısına uygun ısınma performansı gösterir.
 • Yerden ısıtma sistemi sayesinde binalar soğuk havalarda çabuk soğumadığı için enerji sarfiyatı yüksek olmaz.
 • Ekonomik ve çevreci bir ısıtma sistemidir.
 • Döşeme altı sıcaklık hava nemini düşürmediği için odalarda sağlıksız koşullar oluşmaz.
 • Radyatör ve kalorifer petekli evlerde çoğalan böceklerin yaşamasına imkan tanımaz. 
 • Odalarda petekler ve kalorifer boruları görünmediği için görsel açıdan estetiktir. 

İzmit Yerden Isıtma Malzemeleri, Yerden Isıtma Straforu, Yerden Isıtma Borusu, İzmit Yerden Isıtma Kollektörü, Kenar İzolasyon Bandı, Oda Termostatı Satan Yer

İzmit yerden ısıtma borusu dahil bu sistemler için gerekli tüm parçaların satışını yapan firmamızda profesyonel çözümler vardır. Başka bir yerde bulamayacağınız fiyatlarla yerden ısıtma sisteminin en verimli şekilde çalışmasını sağlayacak çözümlere ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimizle iletişime geçerek yerden ısıtma sistemi tesisatında kullanacağınız parçalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İzmit Yerden Isıtma Sistemleri

Kendi bölgesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan şirketimizde dünyanın önde gelen markalarının ürünleri satılmaktadır. İzmit yerden ısıtma firması arayanların bir numaralı tercihi olan firmamızın geniş ürün yelpazesi vardır. Bu bakımdan inşaatlarda kullanılan yerden ısıtma sisteminde ihtiyaç duyulan bütün malzemeler firmamızdan tek tıkla ulaşabilirsiniz. Her biri en iyi kalitedeki malzemeden üretilmiş bu parçalar, yerden ısıtma sisteminin verimli şekilde çalışmasını sağlar. Enerji tasarrufu yapmak ve ısıyı homojen bir şekilde dağıtmak için yerden ısıtma sistemlerinde verimli malzemeler kullanmak gerekir.

İzmit Yerden Isıtma Markaları

Pek çok mühendislik alanında olduğu gibi yerden ısıtma sistemlerinde de Alman markalarının kalitesi son derece yüksektir. Bu yüzden Almanya’da üretim yapan yerden ısıtma sistemi markaları bu sektörde oldukça popülerdir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen sistem parçaları sayesinde yerden ısıtma verimli bir şekilde çalışır. Firmamızın her birini orijinal ve garantili olarak satışa sunduğu yerden ısıtma markaları şunlardır:

 • İzmit Rehau yerden ısıtma malzemeleri
 • İzmit Fraenkische yerden ısıtma malzemeleri
 • İzmit Danfoss yerden ısıtma sistemi parçaları.

Bu Alman üretimi yerden ısıtma sistemi markaları dışında isteyenler için daha ekonomik ve pratik yerli malı parçalar da sunulmaktadır. Şirketimizin kurumsal internet sitesi üzerinden sadece tek tıkla satın alabileceğiniz parçalar arasında yerli markalar da vardır. İzmit Pilsa yerden ısıtma sistemi parçalarını bütçenize en uygun koşullarda satın almak için en doğru yerdesiniz.

İzmit Yerden Isıtma Malzemeleri

Yerden ısıtma sistemleri özellikle son yıllarda oldukça popüler bir hale geldi. Yeni yapılan inşaatlarda sık sık kullanılan bu sistemler sadece konutlarda değil işyerlerinde bile uygulanabiliyor. Sağlıklı bir insanın vücut sıcaklığına en uygun sıcaklık seviyesini iç mekanın tamamına yayan bu sistemin pek çok parçası vardır. Temelde sulu yerden ısıtma sistemleri su tesisatı ile kurulsa da enerji verimliliği açısından farklı parçalara ihtiyaç duyulur. İzmit yerden ısıtma köpüğü dahil firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde satışa sunulan parçalardan bazıları şunlardır:

 • Termostatik kollektör 
 • Debili kollektör seti
 • Yerden ısıtma boruları
 • Termostatik vana
 • Çift taraflı bağlantı vanası
 • Reglaj vanası 
 • 2 yollu vana
 • 3 yollu vana
 • Manometreli küresel vana
 • Termometreli küresel vana
 • Kelepçe 
 • Dijital oda termostatı
 • Dağıtıcı
 • Kollektör dolabı 
 • Duvar kenarı yalıtım bandı
 • Şap karışım maddesi
 • Yerden Isıtma straforu

Bu parçalar arasında İzmit folyolu mantar strafor ürünü birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretildiği için son derece verimlidir. Zemindeki sıcaklığın gereksiz yere dağılmasını engelleyen bu parçalar yalıtım konusunda çok önemlidir. Yerden ısıtma sisteminin verimli bir şekilde çalışıp enerji tasarrufu sağlaması adına bu parçaların tedarik edilmesi gerekir. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde İzmit yerden ısıtma straforu ve daha fazlasını en uygun fiyatlarla bulup satın alabilirsiniz.

İzmit Yerden Isıtma Sistemleri, İzmit Zeminden Isıtma, İzmit Sulu Yerden Isıtma, İzmit Kalde Yerden Isıtma

İzmit Yerden Isıtma Sistemi

Yerden ısıtma sisteminde odalarda radyatör veya su borusu gibi görsel açından sıkıntı yaratacak ekipmanlar bulunmaz. Adından da anlaşılacağı üzere sistem tamamen zemin altına yerleştirilen su boruları ile çalışır. Hem kullanışlı hem de pratik olan bu sistemlerde İzmit Rehau yerden ısıtma ürünlerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Almanya’da üretim yapan bu marka, birinci sınıf kalitedeki parçalarla maksimum verimlilik sunuyor. Düşük enerji maliyetleri ile maksimum ısınma performansı elde etmek için bu markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

İzmit Yerden Isıtma Fiyatları

Sektörde uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren firmamız, bugüne kadar pek çok konut ve iş yeri için yerden ısıtma sistemi parçaları sunmuştur. Bu sistemlerin uzun yıllar boyunca deforme olmadan ve masraf çıkarmadan kullanılması çok önemlidir. Yerden ısıtma sisteminde bir deformasyon görmemek için malzemenin kalitesi ve montajı büyük önem taşır.

İzmit Danfoss yerden ısıtma sistemi parçalarını satın almak istediğinizde bütçenize en uygun çözümleri firmamızda bulabilirsiniz. En çok tercih edilen yerden ısıtma sistemi markaları arasında Alman firmaları öne çıkıyor. Bu markaların birinci sınıf kalitedeki yerden ısıtma sistemi parçalarına en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yerden ısıtma ile ilgili diğer sayfamız: https://www.isienerji.com/kollektor-dolabi/

Rehau Sulu Yerden Isıtma
Danfoss Yerden Isıtma Marka - Logo
Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Wavin Sulu Yerden Isıtma
Başa dön