Fraenkische Oda Termostatı, Fraenkische Oda Termostatı Fiyatları, Fraenkische Alman Oda Termostatı, Fraenkische Dijital Oda Termostatı

Fraenkische Oda Termostatı

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Fraenkische oda termostatı, hem şık tasarımlı hem de son derece kullanışlıdır. Lisan gerektirmeyen dijital ekran göstergesiyle evinizde veya ofisinizde pratik biçimde kullanıma uygundur. Bilindiği üzere termostat bir ısı düzeneği içinde istenilen ısı derecesinin kontrol edilmesini sağlayan bir ekipmandır. Fraenkische markasının kalitesi ve güvencesi ile üretilen oda termostatı da genellikle yerden ısıtma sistemlerinde kullanıma uygundur. Son yıllarda giderek popülerlik kazanan yerden ısıtma sisteminin kurulumunda en çok tercih edilen güvenilir markaların başında Fraenkische ürünleri gelir.

Fraenkische Oda Termostatı Nedir?

Termostat gündelik hayatta fırın, kombi, çay makinesi, tost makinesi, ızgara gibi pek çok ekipmanın içinde var olan bir parçadır. Bu ekipmanın temel görevi, cihazın veya mekanın istenilen sıcaklık seviyesine ulaşmasını kontrol altında tutmaktadır. Fraenkische markasının profesyonel bir şekilde ürettiği oda termostatı da adından anlaşılacağı gibi bir odanın sıcaklık değeri üzerinde kontrol etme imkanı tanımasıdır. 

Türkiye’de son yıllarda giderek yaygınlaşan yerden ısıtma sistemlerinde oda termostatı kullanılması önemlidir. Sulu yerden ısıtma sistemleri, zeminden geçen su borularına verilen sıcak suyla çalışır. Bu nedenle sistemin hangi derecede ve ne kadar uzun süre aktif kalacağını belirleyebilmek için termostat ekipmanları kullanılır. Fraenkische dijital oda termostatı, son derece kullanışlı LCD ekranı ile pratik biçimde sıcaklık ayarı yapmanızı sağlar. Bu termostatlar, ev veya ofis ortamında yerden ısıtma sistemi kullanılan tüm odalarda kullanıma uygundur.

Fraenkische Oda Termostatı Gerekli Mi?

Her ısıtma cihazının sıcaklık ayarını yapmak ve ısı değerini kontrol altında tutabilmek için termostat adı verilen ekipmana ihtiyaç vardır. Örneğin kombinin sıcaklık ayarını belirlemek için nasıl ki cihaza bağlı termostat üzerinden ayarlama yapılıyorsa, yerden ısıtma sistemlerinde de benzer bir ekipman kullanılmalıdır. Oda termostatı kullanıldığında yerden ısıtma sisteminin çalışmasında şu özellikler ön plana çıkar:

 • Oda sıcaklığı düştüğünde termostat ayarı sayesinde otomatikman istenilen sıcaklığa yükseltilir.
 • Sıcaklık ayarını sürekli manuel olarak yapmanıza gerek kalmaz. 
 • Böylelikle enerji tasarrufu sağlayıp daha düşük yakıt faturası ile karşılaşırsınız. 
 • Enerji tüketimini en ideal seviyede tutarak yerden ısıtma sistemini en verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu bakımdan alttan ısıtma sistemi olarak da bilinen bu yöntemlerde oda termostatı kullanılmasına ihtiyaç vardır. Dünya çapında ünlü bir marka olan Fraenkische, tüm yerden ısıtma sistemlerinde en kaliteli parçaları üretmesiyle ünlenmiştir. Fraenkische markasının oda termostatı, yerden ısıtma sisteminin daha verimli, enerji tasarruflu ve kontrol edilebilir olmasını sağlar.

Fraenkische Dijital Oda Termostatı, Fraenkische Uzaktan Oda Termostatı, Fraenkische Marka Oda Termostatı

Fraenkische Oda Termostatı Nasıl Çalışır?

Fraenkische oda termostatının kullanımı ve çalışma prensibi son derece basittir. Bir mühendislik harikası olarak imal edilen bu termostat, dijital göstergeye sahiptir. Aynı zamanda çevir – bastır tasarımlı düğmeleri sayesinde oda sıcaklığını istenilen seviyeye getirmek son derece basittir. Fraenkische oda termostatı kullanım kılavuzu incelendiğinde cihazın çalışma prensibi de anlaşılmış olur. Oda sıcaklığının hangi derecede olduğunu iyi analiz eden termostat, böylelikle oda istediğiniz sıcaklık seviyesine gelene kadar yerden ısıtma sistemini çalıştırır. Özellikle sulu yerden ısıtmada su sıcaklığını belirlemek için termostat üzerindeki sıcaklık dereceleri kullanılabilir. Eğer amacınız öncelikle enerji tasarrufu yapmaksa mutlaka Fraenkische oda termostatı kullanmanız tavsiye edilir. 

Fraenkische Oda Termostatı Kullanım Avantajları

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Fraenkische oda termostat modellerinde farklı özellikler mevcuttur. Ancak yenilikçi sulu yerden ısıtma sistemlerindeki gelişmelere göre Fraenkische markası da oda termostatını güncelleyip yeni modeller yapmaktadır. Enerji tasarrufu yapmayı ve konforlu bir kullanım imkanı elde etmeyi sağlayan Fraenkische marka oda termostatı oldukça işlevseldir. Bütçenize ve yerden ısıtma sisteminizin kapsamına göre en ideal Fraenkische oda termostatı modelini seçerek şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Fraenkische markasının kalitesi ile üretildiği için son derece kullanışlıdır. 
 • Gündüz ve gece modu sayesinde her zaman istenilen sıcaklık ayarlanabilir. 
 • Yerden ısıtma sistemleri için idealdir.
 • Oda sıcaklığının istenilen seviyede kolayca ayarlanmasını sağlar.
 • Dijital LCD ekranı ile şık ve kullanışlıdır.
 • Çevir – bastır mekanizmalı modelleri pratik biçimde ayarlama yapmanızı sağlar. 
 • Yumuşak kademeli döner düğme tasarımı ısıtma ayarını pratik biçimde ayarlamanıza yardımcı olur. 
 • Yüksek kaliteli ekranı son derece basit ve yabancı dil bilgisi gerektirmez. 
 • Diğer Fraenkische ürünleri ile tam uyumludur. 

Sadece ısıtma modunda çalışan Fraenkische oda termostatı modellerinde soğutma modu olan modeller de bulunmaktadır. Kendi ihtiyacınıza ve bütçenize göre en uygun modeli seçerek yerden ısıtma sistemine sahip ev ve ofislerde kullanabilirsiniz. Haftalık programlama özelliği bulunmadığı için gece ve gündüz programlarını kurarak en verimli ısıtma performansını elde edebilirsiniz. Yerden ısıtma sistemlerinde kullanılacak oda termostatlarının büyük faydalar sunduğu unutulmamalıdır.

Fraenkische Oda Termostatı Özellikleri Nelerdir?

Evinizde veya ofisinizde yerden ısıtma sistemini tercih ettiyseniz bu sistemle uyumlu ekipman ve parçaları kullanmanız gerekir. Enerji tasarrufu yaparak maksimum verimli bir şekilde ısınma avantajı elde etmek için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Alman mühendislik harikası Fraenkische markası, yerden ısıtma sistemlerinde uzun yıllar boyunca en çok tercih edilen güvenilir markalar arasında yer alır. Özellikle yerden ısıtma sisteminin a’dan z’ye tüm parçalarını Fraenkische markasının ürünlerinden seçerek son derece verimli bir sistem kurulumu yaptırabilirsiniz. Geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan oda termostatı Fraenkische markası olduğunda şu özelliklerle birlikte kullanılabilir:

 • Dijital LCD ekran 
 • Çevir – Bastır mekanizmalı düğme
 • Yumuşak kademeli döner düğme
 • Birinci sınıf kalitedeki malzeme
 • Lisan gerektirmeyen gösterge
 • Pratik kullanım 
 • Takvim ve saat göstergesi
 • Aç kapa anahtarıyla güvenli kullanım 
 • Kablosuz kullanım 

Türkiye’de giderek popülerlik kazanan yerden ısıtma sistemlerinde Fraenkische markalı ürünlerin kullanımı öne çıkmaktadır. Alman üretimi bu oda termostatı da yerden ısıtma sisteminin olmazsa olmazları arasına girmektedir. Fraenkische yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan soğuk su dolaşımını da kontrol edebilecek yazılımlara sahiptir. Gündüz veya gece modu ile pratik bir şekilde ısı ve sıcaklık ayarı yapmanızı sağladığı için son derece işlevseldir. Diğer Fraenkische ürünleri ile birlikte kullanılarak maksimum verimlilikte bir yerden ısıtma sistemine sahip olmanızı sağlayabilir.

Fraenkische Marka Oda Termostatı, Alman Marka Fraenkische Termostat, Fraenkische Dijital Ayarlı Oda Termostatı, Fraenkische Oda Termostatı Fiyatı

Yerden Isıtma Sistemi İçin Fraenkische Oda Termostatı

Fraenkische yerden ısıtma sistemi oda termostatı, standart ve control serisi ile iki farklı modele sahiptir. Bu termostatların seçiminde enerji verimliliği ile yerden ısıtma sisteminin genel kapasitesini göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Dijital göstergesi ile pratik biçimde kullanılan Fraenkische oda termostatı, farklı fonksiyonlarda ısı ve sıcaklık verimliliği elde etmenizi sağlar. Günümüzde ev ve ofislerde kullanılan yerden ısıtma sistemlerinde Fraenkische markalı ürünler ön plana çıkmaktadır. Zemin sensörü ile bağlantılı kullanılabilen bu ürün yüksek kaliteli olduğu için yerden ısıtma sistemlerinde en fazla tercih edilen ekipmanlar arasında yer alır.

Fraenkische Oda Termostatı Fiyatları

Yurt dışında üretilip ülkemize ithal edilen Fraenkische oda termostatı fiyatları, döviz kurlarına ve ürünün modeline göre farklılık gösterebilir. Ancak uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışan bir yerden ısıtma sistemine sahip olmak istiyorsanız, arıza yapmayan Fraenkische markalı ürünleri seçmeniz önemlidir. Yerden ısıtma sisteminin tüm parçalarında olduğu gibi oda termostatında da Fraenkische markası öne çıkmaktadır. Bu sayede hem kullanışlı hem de son derece sağlam bir yerden ısıtma sistemine sahip olabilirsiniz. Fraenkische marka dijital oda termostatı siparişi vermek ve daha detaylı bilgi edinmek için Isı Enerji firmamızı arayabilirsiniz.

Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Başa dön