Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı, Fraenkische Yapışkanlı Kenar Isı Bandı, Fraenkische 8mm*15cm Kenar İzolasyon Bandı

Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı (Yapışkanlı)

Türkiye’de giderek popülerlik kazanan sulu yerden ısıtma sistemlerinde kaliteli malzeme kullanımı son derece önemlidir. Ev ve iş yerlerinde bu tip ısıtma sistemleri tercih edildiğinde en faydalı ekipmanlar arasında Fraenkische kenar izolasyon bandı da yer almaktadır. Adından anlaşıldığı gibi yerden ısıtma sisteminin kenarlarından ısı kaçağı olmamasını sağlayan bu ekipmanlar birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilir. Alman Ar-Ge ve mühendislik çalışmalarının sonucunda kaliteli ve kullanışlı yerden ısıtma sistemlerine özel parçalar üreten Fraenkische markası bu alanda önde gelen markalardan biridir. 

Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı Nedir?

Alttan ısıtma sistemlerinde zemin döşemesinin profesyonel bir şekilde yapılması sayesinde ısı izolasyonu maksimum seviyede tutulabilir. Yerden ısıtma sistemlerini konforlu ve avantajlı yapan en önemli unsurlardan biri, ısının tabanda her yere eşit bir şekilde dağılması ve kaçak yaşatmamasıdır. İşte bu tip yerden ısıtma sistemlerinde Fraenkische yapışkanlı kenar izolasyon bandı kullanıldığında herhangi bir sorun yaşanmadan ısıyı zeminde muhafaza etmek kolaylaşır. 

Kaliteli malzemeden özel olarak üretilen Fraenkische markalı kenar izolasyon batlarının yerden ısıtma sisteminin verimliliğine pek çok faydası vardır. Bu sektörde en güvenilir markalardan biri olan Fraenkische, tüm yerden ısıtma sistemlerine özel parçalarda olduğu gibi kenar izolasyon bandında da malzeme kalitesini yüksek tutmaktadır. Son yıllarda ülkemizde giderek yaygınlaşan alttan ısıtma sistemlerinde sıcaklığı zeminde tutmak ve enerji verimliliği sağlamak için kenar izolasyon bantları kullanılır.

Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı Nerelerde Kullanılır?

Türkiye’de inşaat sektöründe özellikle son dönemde yerden ısıtma sistemleri tercih edilmeye başlanmıştır. Isıtma tesisatının tamamen zeminin altında su borularıyla yapılan bu sistemde kaliteli malzemeler kullanılması son derece önemlidir. Zeminin her alanında istenen en ideal sıcaklık derecesine ulaşmak için Fraenkische markalı alttan ısıtma parçaları kullanılabilir. Bunlar arasında yer alan Fraenkische 8mm*15cm kenar izolasyon bandı da en faydalı ekipmanlardan biridir. 

Adından da anlaşılacağı üzere bu bantlar zemin ile yan duvarlar arasındaki bölgede kullanılır. Kendinden yapışkanlı versiyonları ile son derece basit ve pratik bir şekilde uygulanan Fraenkische markalı izolasyon bandı sayesinde maksimum verimlilik elde edilebilir. En kaliteli malzemeden üretilen bu yatılım bantları, zeminin daha sıcak ve ısı transferi yapmadan kullanışlı olmasını sağlar. Yerden ısıtma sistemlerinin montajında ve tasarımında Fraenkische markalı ekipmanlar kullanılma

Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı Yapışkanlı

Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı Nasıl Uygulanır?

Fraenkische ısı bandı, yerden ısıtma sistemlerinde zemin ile yan duvarlar arasında yalıtım malzemelerinin aralıklı kaldığı durumlarda önemli bir yalıtım görevi üstlenir. Ev, işyeri, ofis, mağaza ve daha pek çok yerde kullanılan alttan ısıtma sistemlerine uyumlu olacak ebatlarda Fraenkische izolasyon bantları vardır. Bu bantların uygulanışı son derece pratik olsa da maksimum verimlilik performansına ulaşabilmek için mutlaka tecrübeli ustalar tarafından monte edilmelidir.

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen Fraenkische izolasyon bantları kendiliğinden yapışkan özellikli modellere sahiptir. İster özel yalıtım yapıştırma malzemeleriyle isterseniz de kendi yapışkan özelliği ile zemin ve yan duvarlar arasına uygulayabilirsiniz. Ancak yerden ısıtma sisteminin uzun yıllar boyunca deforme olmadan ve masraf çıkarmadan yüksek verimlilikte kullanılabilmesi için montaj işlemlerinin deneyimli ustalar tarafından yapılması tavsiye edilir.

Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde giderek popülerlik kazanan yerden ısıtma sistemlerinde en çok ilgi gören Fraenkische markalı ürünler, maksimum verimlilik elde etmenizi sağlar. Enerji verimliliğini korumada ve uzun yıllar boyunca masrafsız kullanımda öne çıkan yerden ısıtma sistemi ekipmanları arasında Fraenkische markalı izolasyon bandı da vardır. Genel anlamda Fraenkische yerden ısıtma kenar izolasyon bandı özellikleri şunlardır:

 • Tüm duvar köşeleri ve diplerde kalan boşlukları dolduracak ebatlara sahiptir. 
 • Ev ve ofiste kullanılan sulu yerden ısıtma sistemlerine uyumludur. 
 • Zeminden ısı kaçmasını engelleyecek özel materyalden üretilmiştir.
 • Birinci sınıf kalitedeki malzemeden imal edildiği için uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir. 
 • Yüksek yapışma gücüne sahiptir. 
 • Sert köpükten üretildiği için enerji tasarrufu sağlar.
 • Bir yüzü folyo ve diğer yüzü yapışma şeridinden oluştuğu için pratik kullanıma sahiptir.

Görüldüğü üzere en kaliteli yerden ısıtma sistemleri üreticilerinden Fraenkische markasının ısı yalıtım bantları bu özelliklere sahiptir. Kullanışlı ve verimlilik odaklı özellikleri sayesinde izolasyon bantlarıyla zeminden ısı kaçması engellenmiş olur. Her türlü zemine ve duvar dibindeki boşluğa uyumlu şekilde kullanılabilen Fraenkische kenar yalıtım bandı uygulamasında mutlaka deneyimli ustalardan destek alınması tavsiye edilir. 

Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı Avantajları Nelerdir?

Türkiye’de sayıları hızla artan sulu yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan önemli yalıtım malzemelerinden biri de kenar izolasyon bandıdır. Adından da anlaşılacağı üzere duvar kenarları ve köşelerde ısı kaçmasını engellemek için kullanılan bu bantlar son derece verimlilik odaklı bir yapıya sahiptir. En iyi ısı ve sıcaklık ortamı oluşması için özel bir şekilde üretilen Fraenkische markalı kenar izolasyon bantlarının kullanımıyla öne çıkan avantajlar şunlardır:

 • Ser köpükten imal edildiği için deforme olmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. 
 • Yerden ısıtma sistemlerinde uzun yıllar boyunca masrafsız bir şekilde kullanılabilir.
 • Isı yalıtımı seviyesini maksimum seviyeye çıkardığı için enerji maliyetlerinden tasarruf etmeye yardımcıdır. 
 • Kenarlardan kaçacak ısıyı zeminde tutan bu bantlar sayesinde daha az yakıt masrafı ve faturalara ulaşılabilir.
 • Ekolojik ve ekonomik kullanım avantajları vardır. 
 • Geniş veya dar fark etmeksizin tüm zeminlere uygulanabilir yapıdadır. 
 • Kendiliğinden yapışkanlı ısı bantları seçildiğinde pratik biçimde kullanılabilir.
 • Farklı ebatlara sahip olduğu için her yalıtım ihtiyacına çözüm üretir. 

En çok tercih edilen ısı yalıtım malzemeleri arasında yer alan Fraenkische kenar yalıtım bandı, birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilmiştir. Fraenkische markası yerden ısıtma sistemlerinde en çok kullanılan ve kaliteli ekipmanların üreticisi olarak bu sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. Yerden ısıtma sisteminin montajı ve tasarımı sarısaında kullanılan Fraenkische kenar izolasyon bantlarıyla makismum verimlilik elde edilebilir.

Fraenkische Yapışkanlı Kenar İzolasyon Bandı, 8mmx15cm Yapışkanlı Fraenkische Kenar Bandı

Fraenkische Kenar İzolasyon Bandı Fiyatları Ne Kadar?

Her zemine uyumlu olan Fraenkische kenar izolasyon bantlarının farklı ebatları ve farklı modelleri vardır. Bu yüzden yerden ısıtma sisteminin yalıtım ihtiyaçlarına göre değişik ihtiyaçlara göre kullanılabilir yapıdadır. Fraenkische marka izolasyon bandı satın almak istediğinizde bütçenize göre en uygun fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Orijinal kutusunda ithal edilen Fraenkische markalı tüm yerden ısıtma sistemi parçalarını firmamızdan satın alıp sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı ebatlardaki Fraenkische yerden ısıtma sistemi ekipmanlarını ve kenar izolasyon bantlarını bütçenize uygun koşullarda satın alabilirsiniz.

Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Başa dön