Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Edirne Yerden Isıtma

Edirne Yerden Isıtma Sistemleri

Edirne bölgesinde yeni yapılan villa, konut, işyeri, restoran ve kurumsal mekanlar için Edirne yerden ısıtma sistemleri hizmeti veren Isı Enerji firmamız İstanbul firması olmasında rağmen Türkiye’nin 81 noktasına hizmet vermektedir. Hizmet verdiği şehirler arasına Edirne bölgeside yer almaktadır. İthal malzeme ve yerli malzeme olarak müşteri talep ve isteklerine göre fiyat çalışması yapan firmamızın güler yüzlü pazarlama personelleri siz değerli müşterilerine markalar arasındaki fiyat farkını açığa çıkarmaktadır. Edirne alttan ısıtma sistemleri için detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız makalemizi okumaya devam etmelisiniz.

Isı Enerji firmamız İstanbul Zeytinburnu ilçesinde müşterilerine en iyi ve garantili ürünlerin satışını yapmak amacıyla kurulmuştur. Her daim dürüst, müşteriyi önemseyen, güvenilir politikaları çerçevesinde satış ve uygulama hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Edirne yerden ısıtma malzemeleri satışı ve uygulaması için Rehau, Danfoss, Fraenkische, Wavin pilsa ithal markaları ve yerli olarak vesbo, kalde markaların satışını yapmaktadır. Edirne bölgesinde sulu yerden ısıtma, elektrikli yerden ısıtma yaptırmak için araştırma içerisinde olan vatandaşlarımız hiç çekinmeden Isı Enerji firmamızı arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Edirne yerden ısıtma sistemi şapın altında kalarak, belirli aralıklarla ve sıklıkla döşenen zemin bölgeleri arasında daha düşük bir sıcaklıkla sistem çalışmaktadır. Yerden ısıtma sisteminin amacı düşük ılık ısı ile yüksek konfor elde etmek ve tasarruf sağlamaktır. Oda ve kat sıcaklıklarını izlemek için duvara montajı yapılan oda termostatları ile sıcaklığı kontrol edebilir ve sıcaklık zamanlaması yapabilirsiniz. Yerden ısıtma 50ºC derece ile çalışmaktadır. Bu diğer sistemlere göre su sıcaklığı %20 – %25 daha düşüktür. Edirne zeminden ısıtma sistemlerinde yapılan enerji tasarrufu aradaki bu farktır. Yerden ısıtma sistemi kullanılan bir evin aylık faturası radyatör kullanan bir evden %20 – %25 daha tasarrufludur.

Edirne Yerden Isıtma Malzemeleri

Edirne bölgesine yerden ısıtma malzemeleri satış hizmeti sunan Isı Enerji firmamız makul fiyatlar ile müşterilerine teklif sunuyor. Edirne bölgesinde ısıtma sistemleri için lazım olan yerden ısıtma malzemeleri şunlardır;

  • Edirne yerden ısıtma straforu
  • Edirne yerden ısıtma borusu
  • Edirne yerden ısıtma kollektörü
  • Yerden ısıtma kenar izolasyon bandı
  • Boru tutucu u klips
  • Yere tespit strafor sabitleyici kılçık
  • Kollektör dolabı
  • Şap katkı maddesi

yerden ısıtma malzemeleri Edirne bölgesinde yerden ısıtma sistemleri döşenirken ihtiyaç duyulacak malzemelerdir. İstanbul’un Zeytinburnu bölgesinde yerden ısıtma malzeme satışı yapan Isı Enerji firmamız, Edirne bölgesine sevkiyat desteği ile müşterilerinin malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız kurulduğu yıldan bugüne kadar Trakya bölgesinde birçok villa yerden ısıtma, konut yerden ısıtma projelerinde referansları mevcuttur. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayarak, Edirne bölgesinin neresinde olursanız olsun, yerden ısıtma malzemeleri ve yerden ısıtma sistemi kurulumu, çalışma prensibi hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Yerden ısıtma sistemini ile radyatör sistemi arasındaki en büyük fark zeminden ısıtmada ılık bir sıcaklık ile yüksek enerji elde edilirken, radyatör sisteminde sadece belirli bir radyal kısmın ısıtılması gerçekleşmektedir.

 içerik…

Rehau Sulu Yerden Isıtma
Danfoss Yerden Isıtma Marka - Logo
Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Wavin Sulu Yerden Isıtma
Başa dön