Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Çatalca Yerden Isıtma Sistemleri, Çatalca Yerden Isıtma Malzemeleri, Çatalca Yerden Isıtma Straforu, Yerden Isıtma Borusu

Çatalca Yerden Isıtma

Son yıllarda inşaat sektöründe en çok tercih edilen ısıtma sistemleri arasında yerden ısıtma sistemi geliyor. Alanında uzman ekibi ve son teknoloji ekipman desteği ile hizmet veren firmamız Çatalca yerden ısıtma ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretmektedir. Bu sistemin planlamasından kurulumuna, tesisat düzeninden kullanılan malzemelere kadar deneyimli ustalarla yapılması gerekir. Evlerde, işyerlerinde, ofislerde ve spor salonu gibi geniş alanlarda yerden ısıtma sistemleri ve malzemeleri için Isı Enerji firmamızı tercih edebilirsiniz.

Çatalca Yerden Isıtma Firması

İstanbul’da uzun yıllar boyunca hizmet veren şirketimiz deneyimli personel kadrosu ve profesyonel ekipman desteğine sahiptir. Yerden ısıtma sistemleri denince akla ilk gelen markalara ait tüm ürünler firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde mevcuttur. Çatalca yerden ısıtma firması arayanlar bütçelerine en uygun koşullarda bu sistemi hayata geçirmek için firmamızı tercih edebilir. Bir yerden ısıtma sisteminin uzun yıllar boyunca masraf çıkarmadan kullanılabilmesi için kaliteli marka ve profesyonel firma tarafından kurulması gerekir.

Yerden ısıtma sisteminde kullanılan ekipmanların kalitesi, sistemin düzgün bir şekilde çalışmasında son derece etkilidir. Bu malzemeler sıcak suya dayanıklı olması gerekirken uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanım ömrüne sahip olmalıdır. Çatalca yerden ısıtma borusu dahil tüm tesisat sisteminin kaliteli malzemeden seçilmesi bu yüzden önemlidir. Eğer yerden ısıtma sisteminde sık sık arızalar ile karşılaşmak istemiyor ve masrafsız kullanım avantajı arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

Çatalca Otomasyon Sistemleri Yerden Isıtma

Bilindiği üzere yerden ısıtma sistemleri kollektör dolabında bulunan otomasyon üniteleri ile günün her saatinde kontrol edilebilir. Sulu yerden ısıtma sistemlerinde tesisat içine basılacak suyun sıcaklık değerini ayarlamak için son teknoloji ekipmanlara ihtiyaç vardır. Çatalca otomasyon sistemleri yerden ısıtma tesisatının daha kullanışlı ve pratik olmasını sağlar. Yerden ısıtma sistemine geçerek evinizde konforu ve enerji verimliliğini bir arada yaşayabilirsiniz:

 • Yenilikçi teknolojiye sahip yerden ısıtma sistemiyle ısınmak çok daha pratiktir. 
 • İç mekanda kalorifer boruları ve petekleri olmadığı için görüntü kirliliği olmaz.
 • Geniş alanlarda estetik ve rahat kullanım avantajı elde edilir. 
 • Yerden ısıtma sistemi zeminin tümüne yayılan ısı performansı ile son derece verimlidir. 
 • Daha az fatura ödeyip daha iyi ısınmak için en ideal sistemlerdir.
 • Kaliteli malzemeden üretilen parçalarla desteklendiğinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan ve masraf çıkarmadan kullanılabilir. 

Çatalca yerden ısıtma sistemleri konusunda profesyonel destek veren firmamıza yılın 365 günü kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul’un bu bölgesinde uzun yıllardır profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı destek sunmaya devam ediyoruz.

Çatalca Yerden Isıtma Sistemi Kurulumu

Yerden ısıtma sisteminin montajı sırasında tecrübeli ekibe ihtiyaç vardır. Konutlara veya işyerine kurulan yerden ısıtma sisteminde tesisatta kullanılacak parçaların kaliteli malzemeden üretilmiş olması gerekir. Bunun için en kaliteli yerden ısıtma sistemi parçası üreten markaların ürünleri firmamızda satışa sunuluyor. Yerden ısıtma sisteminin tesisatı zeminde her noktaya ısı verecek şekilde yapılmalıdır. Sistemde zarar görebilecek bir parça olmamasına ayrıca dikkat edilmelidir. Çünkü yerden ısıtma sisteminin arıza vermeden uzun yıllar boyunca masrafsız bir şekilde kullanılması temel amaçtır. Küçük alanlarda yerden ısıtma sisteminde borular ile birlikte şap altına konulacak strafor gibi diğer malzemelere de ihtiyaç vardır. Yerden ısıtma sisteminde straforlar yerleştirilip bağlantılar sağlandıktan sonra yerden ısıtma boruları proje dağılımına göre yapılmaktadır.. Çatalca yerden ısıtma straforu sayesinde sıcaklık zeminde eşit bir şekilde dağılırken enerji sarfiyatının önüne geçilmesi mümkün hale gelir. Tüm bu işlemler yerden ısıtma sistemlerinde deneyimli olan ustalar tarafından hızlı ve pratik bir şekilde tamamlanır.

Çatalca Rehau Yerden Isıtma Malzemeleri, Çatalca Rehau Bayi, Çatalca Isıtma Sistemleri, Çatalca Yerden Isıtmacı, Çatalca Yerden Isıtma Straforu, Çatalca Yerden Isıtma Borusu, Çatlaca Kollektör Isıtma

Çatalca Yerden Isıtma Sistemi Markaları

Dünyanın dört bir yanında sık sık kullanılan yerden ısıtma sistemleri ülkemizde özellikle son yıllarda binalarda en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Isıtmada verimlilik, konfor, estetik ve enerji tasarrufu avantajları sunan yerden ısıtma sisteminde dünyaca ünlü bazı üretici firmalar vardır. Çatalca’ya yıllardır hizmet veren firmamızda dünyaca ünlü yerden ısıtma sistemi markalarına ait kaliteli ürünlerin satışı devam ediyor. Özellikle yerden ısıtma sistemlerinde en çok aranan şu markalara ait tüm temel ve yalıtım parçaları firmamızın geniş ürün yelpazesinde mevcuttur:

 • Rehau yerden ısıtma sistemleri 
 • Fraenkische yerden ısıtma sistemleri 
 • Danfoss yerden ısıtma sistemleri 
 • Wavin Pilsa yerden ısıtma sistemleri
 • Vesbo Yerden Isıtma Sistemleri

Ev, işyeri, ofis, restoran, kafe, spor salonu fark etmeksizin tüm mekanlara yerden ısıtma sistemi kurulabilir. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çatalca Rehau yerden ısıtma sitemine ait en kaliteli ve kullanışlı ürünleri firmamızdan bütçenize en uygun fiyatlarla tedarik edebilirsiniz. Enerji tasarrufu odaklı parçalar üreten bu firmalar dünya genelinde büyük üne sahiptir. Ayrıca Türk malı yerden ısıtma sistemi parçaları arayanlar için de uygun fiyatlı seçenekler sunuluyor.

Çatalca Yerden Isıtma Sistemlerinde Kullanılan Ürünler

Konutlarda veya iş yerlerinde kullanılan yerden ısıtma sisteminin kusursuz çalışması için tüm temel parçalarının eksiksiz olması gerekir. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen yerden ısıtma sistemleri uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanım avantajı sunar. Deforme olmayan parçalar sayesinde masrafsız ve enerji tasarrufu sağlayarak ev ekonomisine katkıda bulunmak çok daha kolay hale gelir. Çatalca Fraenkische yerden ısıtma sistemlerinde olduğu gibi tüm sistemlerde kullanılan parçalardan bazıları şunlardır:

 • Yerden ısıtma boruları 
 • Yerden ısıtma klipsli lama 
 • Yerden ısıtma boru tutucu
 • Yerden ısıtma kenar yalıtım bandı 
 • Yerden ısıtma straforu 
 • Yerden ısıtma kollektör dolabı
 • Yerden ısıtma kavis dirsek

Tüm bu ekipmanların üretiminde kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitede olup yüksek sıcaklık değerlerine dayanıklıdır. Ayrıca sulu yerden ısıtma sistemlerinde basınç seviyesinin artmasına dayanıklı olacak ekipmanlar seçilmelidir. Birden fazla katmanı bulunan korozyona uğramayan ve masrafsız kullanım avantajı sunan tüm yerden ısıtma sistemi parçalarına firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yerden ısıtma denince en çok tercih edilen markaların kaliteli ürünleri için doğru yerdesiniz.

Çatalca Yerden Isıtma Malzemeleri, Çatalca Yerden Isıtmacı, Çatalca Isıtma Sistemleri, Çatalca Yerden Isıtma Straforu, Çatalca Isıtma Köpüğü, Çatalca Zeminden Isıtma

Çatalca Yerden Isıtmacı

Türkiye’de yerden ısıtma denince en çok tercih edilen markalardan bir diğeri de Danfoss’tur. Güvenilir Alman mühendisliği ile üretim yapan bu markanın üretip kullanıma sunduğu tüm parçalar hem ısıya hem de basınca dayanıklıdır. İstenilen ebatlarda üretilen bu parçaları kusursuz biçimde monte etmek için tecrübeli ustalara ihtiyaç vardır. Firmamızın Çatalca Danfoss yerden ısıtma sistemi kurulumunda görev verdiği ustaların her biri yıllardır bu sektörde çalışıyor. Herhangi bir sorun yaşamadan ev veya ofislerde yerden ısıtma sistemi kullanabilmek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çatalca Yerden Isıtma Fiyatları

İstanbul’da en çok tercih edilen yerden ısıtma sistemlerinde firmamızın imzası bulunuyor. Her mekan için kurulması mümkün olan yerden ısıtma sistemlerinde planlamanın önemi büyüktür. Bununla birlikte malzemelerin daha ekonomik ve uygun fiyatlı olmasını isteyenler için yerli üretim yapan şirketlerden de parça tedarik edilebilir. Uzun yıllar boyunca sorun çıkarmayacak ve deforme olmayacak bir yerden ısıtma sistemi için çok yüksek ücretler ödemenize gerek yoktur. Çatalca wavin pilsa yerden ısıtma sistemleri gibi alternatif çözümler ile bütçenize en uygun koşullarda bu sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Her türlü zemine en uygun sulu yerden ısıtma tesisatını kurabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rehau Sulu Yerden Isıtma
Danfoss Yerden Isıtma Marka - Logo
Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Wavin Sulu Yerden Isıtma
Başa dön