Isı Enerji

Yerden Isıtma Sistemleri, Zemin Isıtma ve Malzemeleri

Danfoss Sulu Yerden Isıtma Sistemleri

Bursa Yerden Isıtma

Son yıllarda inşaat sektöründe en çok tercih edilen ısıtma sistemlerinin başında gelen yerden ısıtma oldukça verimli özelliklere sahiptir. Bursa yerden ısıtma projelerini hayata geçiren firmamızda kaliteli malzeme satışı ve kurulum desteği sunuluyor. Kendi bölgesinde en çok tercih edilen şirketlerden biri olan firmamızda yerden ısıtma sektörünün en güvenilir firmalarına ait ürünleri bulabilirsiniz. Ülkemizde yerden ısıtma sistemleri diğer ısıtma sistemlerine göre daha konforlu ve çevreci olduğu için giderek popülerlik kazanıyor.

Ev, işyeri, ofis, dükkan, spor salonu, restoran ve daha pek çok alanda kullanılan yerden ısıtma sistemleri oldukça verimli çalışır. Bu sistemde alternatif yöntemlere göre sistemin maliyetini amorti etmesi daha ekonomik seviyededir. Çağımızın en modern ısınma sistemi haline gelen yerden ısıtma sistemlerinde kaliteli malzeme kullanmak çok önemlidir. Bir sistemin verimli şekilde çalışması ve uzun yıllar boyunca masraf çıkarmaması için dayanıklı parçalar kullanılması gerekir.

Bursa Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden ısıtma sisteminde kullanım kolaylığı ön planda olduğu için özellikle son yıllarda yeni yapılan binalarda giderek yaygınlaşmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki inşaatlarda yerden ısıtma sistemi kurulumu sırasında ihtiyaç duyulan tüm parçalar firmamızda mevcuttur. Bursa yerden ısıtmacı olarak yapılan aramalarda şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak profesyonel destek alabilirsiniz. Yerden ısıtma sisteminin son teknolojiye uygun şekilde yapılması halinde verimli ve ekonomik odaklı olması sağlanabilir.

Halk arasında sulu yerden ısıtma sistemi olarak da bilinen bu sistemde pek çok farklı parçanın önemli görevleri vardır. Dolayısıyla sistemin uzun yıllar boyunca verimli şekilde çalışması için parçaların malzeme kalitesi yüksek olmalıdır. Bir kere kurulum masrafından sonra uzun yıllar boyunca tek bir kuruş masraf etmeden yerden ısıtma sistemi kullanmak için doğru markalar seçilmelidir. Pek çok mühendislik işinde olduğu gibi sulu yerden ısıtma sistemlerinde de Alman mühendisliği önemli bir konuma sahiptir.

Bursa Yerden Isıtma Firması

Bursa’da ve çevre illerde uzun yıllar boyunca yerden ısıtma sistemi parçaları veren şirketimizde sistem için gerekli tüm parçalar mevcuttur. Türkiye’nin dört bir yanına yerden ısıtma sistemi satışı yapan firmamızın sektörel deneyimi yüksektir. Bu yüzden Bursa yerden ısıtma firması arayanların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği şirketimizin parça tedarik desteği devam ediyor. Yeni yapılan binalar dışında bazı restorasyon gören daire ve ofislerde yerden ısıtma sistemi kurulumu için gerekli tüm parçaları firmamızdan satın alabilirsiniz.

Bursa Yerden Isıtma Malzemeleri, Bursa Yerden Isıtma Straforu, Bursa Yerden Isıtmacı, Bursa Yerden Isıtma Borusu

Bursa Yerden Isıtma Sistemi Nasıl Çalışır?

Yaşam alanında ısıyı zemine eşit bir şekilde değerlendiren yerden ısıtma sisteminin verimli çalışması için birkaç noktaya dikkat etmek gerekir. Radyatörlü sistemler hem kötü görüntüye sebep olup hem de ısı dağıtımı açısından verimli değildir. Buna karşılık yerden ısıtma sistemi konfor odaklı, verimli ve enerji tasarrufu sağlayan özelliklere sahiptir. Bursa zeminden ısıtma sistemlerinin temel çalışma prensibi şu şekildedir:

 • Sulu yerden ısıtma sisteminde zemin kaplamasının altına döşenen tesisata sıcak su verilir. 
 • Tesisatı dolaşan sıcak suyun sıcaklık değeri ve basıncı oda termostatı üzerinden isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. 
 • Verilen komuta göre sistem zeminin her noktasına verimli bir şekilde ısı yayar.
 • Zemindeki sıcaklığı yan duvarlardan kaybolmaması için kaliteli yalıtım malzemeleri kullanılarak sistem verimliliği maksimum seviyeye ulaştırılır. 

Hızlı ve uygun maliyetlerle yapılan yerden ısıtma sisteminin kurulumunda özellikle inşaat aşamasında olan yapılar tercih edilir. Bursa Alman kalite ısıtma sistemleri için parça tedarik etmek isteyen müşterilerimiz firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak yerden ısıtma sisteminin hangi binalara uygulanabileceği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa Yerden Isıtma Sistemi Markaları

Mühendislik konusunda kullanıcısına güven veren hemen hemen tüm parçaların üretiminde Almanların sektör başarısı farklı bir konumdadır. Yerden ısıtma sistemlerinde de yerli üreticiler dışında Alman markalarına olan ilgi büyüktür. Fiyat-performans açısından optimum düzeyde ve uzun yıllar boyunca masraf çıkarmayacak ürünler Alman yerden ısıtma markaları tarafından üretilir. Türkiye’de uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızda da Almanya’da üretilen şu markaların ürünleri satışa sunuluyor:

 • Rehau yerden ısıtma sistemleri 
 • Fraenkische yerden ısıtma sistemleri 
 • Danfoss yerden ısıtma sistemleri 

Her bir yerden ısıtma sistemi markasının kaliteli ve güvenilir şekilde ürettiği parçaları yerden ısıtma sisteminin tesisatında kullanabilirsiniz. Tecrübeli ustaların bir numaralı tercihi olan bu markalar uzun yıllar boyunca masrafsız kullanım avantajı sağlıyor. Bursa Rehau yerden ısıtma sitemlerinde aradığınız her parçaya en uygun fiyat seçenekleriyle ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Yerden Isıtma Özellikleri

Yerden ısıtma sistemleri, konut ve ofislerde enerji verimliliği üzerine kurulur. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde enerji tasarrufu odaklı yapılarda hep yerden ısıtma sistemleri kullanılır. Isıyı zeminden ve her bir bölgeye göre eşit bir şekilde veren yerden ısıtma sistemlerinde ayaktan gövdeye homojen ısı geçişi olur. Bursa Fraenkische yerden ısıtma sistemi parçaları kullanılarak yapılan bir tesisattın ısınma konusunda sağladığı avantajlar şunlardır:

 • Kalorifer boruları ve radyatörleri olmadığı için iç mekanda estetik görünüm sunar. 
 • Uzun kullanım ömrü olduğu için yıllar geçse de masraf çıkarmadan kullanılabilir. 
 • İç mekanda ısıyı homojen bir şekilde dağıttığı için sağlık açısından faydalıdır. 
 • Alternatif ısınma sistemlerine kıyasla çevreci ve enerji verimliliği odaklıdır. 
 • Daha az yakıtla maksimum ısınma performansı elde etmeyi sağlar. 
 • Oda termostatı sayesinde isteğe bağlı olarak kullanım avantajı sunar.

Görüldüğü gibi yerden ısıtma sistemlerinde maksimum verimlilik elde etmek alternatif ısıtmalara göre çok daha kolaydır. Ayrıca iç mekanda geniş bir kullanım alanı sağladığı için mobilya yerleştirme konusunda serbestlik tanır. Yerden ısıtma sistemlerinin konforlu ve enerji tasarrufu odaklı olması sayesinde son yıllarda giderek popülerlik kazandığı görülüyor. 

Bursa Zeminden Isıtma, Bursa Alttan Isıtma Sistemleri, Bursa Yerden Isıtma Otomasyonu, Bursa Villa Yerden Isıtma, Bursa Sulu Yerden Isıtma

Bursa Yerden Isıtma Sistemi Ürünleri

Yerden ısıtma sisteminin yukarıda bahsetmiş olduğumuz avantajlarını en iyi şekilde yansıtabilmesi için kullanılan parçaların kaliteli olması gerekir. Bursa danfoss yerden ısıtma markasında olduğu gibi kaliteli ve profesyonel malzemeler sayesinde sistem daha kullanışlı hale gelir. Bir yerden ısıtma sisteminin uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılıp hiçbir masraf çıkarmaması için Alman mühendislik ürünü parçalar seçilmelidir. Yerden ısıtma sisteminde en sık kullanılan parçalardan bazıları şunlardır:

 • Yerden ısıtma boruları 
 • Yerden ısıtma straforu
 • Yerden ısıtma boru tutucu klips
 • Yerden ısıtma kollektör dolabı
 • Yerden ısıtma şap katkı maddesi 
 • Yerden ısıtma kenar yalıtım bandı
 • Yerden ısıtma kollektör 
 • Yerden ısıtma oda termostatı 

Bu parçaların yanı sıra Bursa folyolu yerden ısıtma straforu gibi parçalara ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı seçebilirsiniz. Her biri en iyi kalitedeki malzemeden üretilen bu parçalar uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir. Bütçenize en uygun koşullarda konut veya ticari işletmelerde kullanılacak yerden ısıtma sistemi kurulumu için bizimle birlikte çalışabilirsiniz. 

Bursa Yerden Isıtma Fiyatları

Yerden ısıtma sistemlerinin kurulumu ve parça tedarik sürecinde güvenilir bir firma arayanlar bizimle iletişime geçebilir. Uzun yıllar boyunca bu sektörde faaliyet gösteren şirketimizde her türlü ihtiyaca hitap eden yerden ısıtma sistemi parçaları mevcuttur. Özellikle Bursa yerden ısıtma borusu ve diğer ana parçaları uygun fiyatlarla satın almak isteyenler bizi tercih edebilir. Yerden ısıtma sisteminin tüm parçalarında güncel fiyatları öğrenmek için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Rehau Sulu Yerden Isıtma
Danfoss Yerden Isıtma Marka - Logo
Fraenkische Sulu Yerden Isıtma
Wavin Sulu Yerden Isıtma
Başa dön